Nick:   Hasło: Zapamiętaj :: Nie masz konta? Zarejestruj się
dobry psycholog warszawa zieleniewska.pl

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, kredyty, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...

Quizy w KryptoZoo
 Witaj w KryptoZoo, serwisie poświęconym w całości kryptozoologii. Jeśli nazwa "kryptozoologia" nic Ci nie mówi, już spieszymy z wyjaśnieniami. Kryptozoologia (z gr. kryptos - ukryty, zoon - zwierzę, logos - nauka) to nauka biologiczna o najszerszych horyzontach poznawczych, zajmująca się zbieraniem informacji na temat nieznanych nauce i niezbadanych gatunków zwierząt. Dzięki tej stronie dowiesz się czym naprawdę są zwierzęta pokroju Chupacabry czy Yeti, do których oficjalna zoologia odwraca się plecami, a także... które z nich faktycznie istnieją. Podstawowe informacje o kryptozoologii w pigułce znajdziesz tutaj.


Przyszłość kryptozoologii to badania nieinwazyjne
(dodano: 14 Jan 2012, 19:13)

Pierwszym etapem jaki należy zastosować, aby odkryć nieznany gatunek to zebranie informacji od lokalnej ludności o występowaniu stworzenia, którego opis nie pasuje do znanych gatunków. Aparaty pułapki zdalnie uaktywniane ruchem, analiza odchodów i sierści w zoologii i kryptozoologii mogą być dzisiaj potężnym instrumentem w badaniach nieznanych i skrytych populacji. Chodzi tu o dokumentacje pewnych stworzeń, o których wiemy lub podejrzewamy że istnieją, ale trudno je obserwować a jeszcze trudniej złapać. Ostatnie fotograficzne dokumentacje irbisów w Rosji i Afganistanie czy jaguarów w Paragwaju dowodzą jak bardzo przydatny jest aparat uruchamiany przez ruch poruszającego się zwierzęcia, dostarcza on informacji o jego obecności lub liczebności.

Czytaj więcej w artykule
Komentarze | Napisz komentarz
 

Vontsira wodna, ryjonos chon bac ma i zagadkowy diabeł
(dodano: 13 Dec 2011, 21:04)

Ryjonos chon bac ma


Czy wierzycie, że nieznane gatunki dużych zwierząt ciągle nie zostały odkryte? Przytoczone tutaj poniżej przykłady nowo opisanych ssaków pozostawiają nam nadzieję, że jakieś większe zwierzęta ciągle są nieznane. Aby ponownie obalić dogmat Cuviera z którym zapalczywie walczył Bernard Heuvelmans przedstawię przykład trzech nowych gatunków. Dwa z nich to drapieżne ssaki odkrywane bardzo rzadko, te odkryte całkiem przypadkowo, jednak obserwowane przez badaczy lub miejscowych w terenie bądź dzięki obecności martwych okazów. Trzeci to tajemniczy torbacz, bezprecedensowo największe z tych trzech odkryć, co najdziwniejsze naukowcy wiedzą o jego istnieniu jedynie dzięki obecności kału znalezionego gdzieś w rozległej dolinie Tasmanii. Do dziś żaden z białych ludzi nie widział tego stworzenia. Czy może być groźne dla człowieka?

Czytaj więcej
Komentarze | Napisz komentarz
 

Zapis Wieczoru Kryptozoologicznego w Radiu Paranormalium
(dodano: 29 Nov 2011, 19:11)Niedzielna audycja kryptozoologiczna w Radiu Paranormalium spotkała się ze sporym zainteresowaniem ze strony słuchaczy. W szczytowym momencie słuchało nas 35 osób! Dziękujemy Wam z całego serca za uwagę i za to, że spędziliście z nami ten wyjątkowy wieczór.

A kto nie mógł słuchać - nic straconego, mamy zapis w mp3. Audycja jest dostępna do pobrania w dwóch wersjach:
MP3 jakość 320kbps (ok 380 megabajtów) | MP3 jakość 128 kbps (ok 150 megabajtów)
(z plików zostały usunięte wstawki muzyczne)
Komentarze | Napisz komentarz
 

Audycja radiowa z udziałem przedstawiciela KryptoZoo
(dodano: 19 Nov 2011, 02:16)

27 listopada o godzinie 18:30 w Radiu Paranormalium rozpocznie się specjalny Wieczór Kryptozoologiczny z okazji siódmych urodzin KryptoZoo. Audycja potrwa do godziny 22:00. Jednym z punktów Wieczoru Kryptozoologicznego będzie audycja Arkadiusza Paterka "Para-Radio" z gościnnym udziałem Ivelliosa z portalu KryptoZoo, która zostanie wyemitowana o 19:00 jednocześnie na antenach internetowego Radia Paranormalium (http://radio.paranormalium.pl/) oraz Grudziądzkiego Radia Internetowego (http://radio.grudziadz.com/).

Informujemy również, że w Radiu Paranormalium można posłuchać także innych audycji kryptozoologicznych, przygotowanych przez redakcje Paranormalium i Radia Park FM oraz grupę badawczą INFRA.

Zachęcamy do słuchania!
Komentarze | Napisz komentarz
 

Copyright © 2004 - 2016 by KryptoZoo :: Powered by Marek Sęk