Nick:   Hasło: Zapamiętaj :: Nie masz konta? Zarejestruj się
polskie-granie.net.pl | zdjęcie cyfrowe

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, kredyty, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...

Quizy w KryptoZoo
 Witaj w KryptoZoo, serwisie poświęconym w całości kryptozoologii. Jeśli nazwa "kryptozoologia" nic Ci nie mówi, już spieszymy z wyjaśnieniami. Kryptozoologia (z gr. kryptos - ukryty, zoon - zwierzę, logos - nauka) to nauka biologiczna o najszerszych horyzontach poznawczych, zajmująca się zbieraniem informacji na temat nieznanych nauce i niezbadanych gatunków zwierząt. Dzięki tej stronie dowiesz się czym naprawdę są zwierzęta pokroju Chupacabry czy Yeti, do których oficjalna zoologia odwraca się plecami, a także... które z nich faktycznie istnieją. Podstawowe informacje o kryptozoologii w pigułce znajdziesz tutaj.


Bigfoottracker.com: nic innego jak kostium
(dodano: 19 Aug 2008, 15:55)

Kryptozoologia

Jak nietrudno się było domyśleć, rzekome ciało Bigfoota okazało się fake'iem/hoax'em/bzdurą/jak kto woli. A konkretnie gumowym kostiumem.
Nie ma co się rozpisywać, wszystko widać na tym reportażu FOX NEWS: http://www.youtube.com/watch?v=6AOgKx3k3uQ
Jeśli ktoś śledził całą sprawę na naszym forum ( https://www.kryptozoologia.pl/forum/smf/ ... topic,1720 ) na pewno nie jest zaskoczony.
Komentarze | Napisz komentarz
 

Bigfoottracker.com: pierwsze zdjęcia rzekomego ciała Bigfoota
(dodano: 14 Aug 2008, 03:18)

Kryptozoologia


No i doczekaliśmy się. Jak dwóch panów od rzekomego ciałka obiecało, zaczęli wypuszczać fotki w sieć (widzicie je poniżej, jak zwykle klikamy żeby powiększyć). Jeśli oczekujecie na moją interpretację tudzież analizę, to was muszę rozczarować - póki co, nie będzie. Niech tylko cwaniaki wypuszczą więcej zdjęć/film to dopiero będzie można na poważnie sprawę rozpatrywać.

Zastanawia mnie tylko jedno: jakim cudem mając ciało Wielkiej Stopy w lodówce, można zrobić tak ŻAŁOSNEJ jakości zdjęcia, z tak ŻAŁOSNYM oświetleniem i w ogóle tak żałosne, że aż żal komentować?

Odpowiedź widzę tylko jedną: celowo...

Poza tym, jaki normalny człowiek mając w posiadaniu odkrycie na mega-światową skale, wrzuci je jak szmatę do lodówki, między styropiany?
No ale cóż, w końcu ciało ma być teraz zbadane oficjalnie przez hordę naukowców i potwierdzić lub obalić teorię o tym, że Bigfoot to nowy gatunek. Poczekamy, zobaczymy... Tymczasem fotki (a raczej fotka) i masa innych materiałów poniżej:

Zdjęcia

Image
Bigfoot zdjecie

Informacje
http://www.cryptomundo.com/cryptozoo-news/ga-gorilla-pic/
http://www.cryptomundo.com/cryptozoo-news/ga-gorilla/
http://www.livescience.com/strangenews/080813-bigfoot-sighting.html

Reportaż FOX NEWS: http://www.youtube.com/watch?v=9RrYyWY3vD4
Komentarze | Napisz komentarz
 

Potwór z Montauk / Montauk Monster
(dodano: 04 Aug 2008, 22:19)

Czyli truchło, które "wstrząsnęło" przez ostatnie kilka dni całym światem, nie tylko kryptozoologicznym. No, prawie całym - mną jakoś niespecjalnie. A to dlaczego? Pokazuję i objaśniam. Pierwsze zdjęcie, które mieliśmy okazję zobaczyć, przedstawiało stworzenie w dość niezbyt sprzyjającym wszelkim osądom położeniu. Dopiero gdy na jaw wyszły kolejne trzy, ze zbliżeniem na czaszkę, możemy zacząć snuć teorie (ich autorką jest Christina Pampalone, dzięki niej znamy także rozmiary "potwora"). Niedługo po ich wyknonaniu truchło "potwora" zostało przez kogoś zabrane.

Dla niezorientowanych w temacie - "potwór z Montauk" pojawił się nie wiadomo skąd i jak na plaży Montauk (Nowy York). Od tego czasu piszczało o nim większosć popularnych serwisów informacyjnych. Do jego popularyzacji doprowadziły trzy kobitki, również autorski zdjęcia, które możecie zobaczyć w tym wywiadzie video. No, więc skoro się już wszyscy wypiszczeli, wkracza KryptoZoo (w tym wypadku Chupas solo ;P) i wyjaśnia niepotrzebnie rozdmuchaną sprawę.

Na wstępie wyjaśnijmy jedno - "potwór z Montauk" NIE MA DZIOBA. To jest po prostu kość szczękowa bez mięsa (lub, jak kto woli - bez ciała).
Jest praktycznie całkowicie wygolony, włączając w to ogon i nogi. Kto i po co to zrobił - nie mam pojęcia. Wyjaśniam tylko, co to jest, a nie jak się tam znalazło itp. Stworzenie ma około 90 centymetrów długości. Wagi nie znamy. Jest kilka doniesień o innych zwłokach "potwora" z Montauk. Jedne zwłoki są na słynnych zdjęciach. Jak już pisałem wcześniej, zostały zabrane przez kogoś z plaży. Inne zwłoki zostałyt znalezione przez jakiegoś surfera, który tylko przeniósł je gdzieś dalej, bo "nie chciał surfować w pobliżu tego ścierwa". Następne dwie sztuki były widziane żywe (przez Elizabeth Barbeiri i Ryan'a Kelso) - to dość wątpliwa informacja... Kolejne dwie sztuki zwłok były znalezione przez niejakich Chrisa i Keith (Greenport i Jones Beach) i wreszcie jedne pogrzebane przez jakiegoś Sean'a w South Jamesport. Co do tych pierwszych mamy 100% pewność o ich istnieniu. O całej reszcie pisze tylko i wyłącznie Joye Brown z newsday.com, z kolei on ma te informacje "od czytelników". Ta, jasne...

Czytaj więcej
Komentarze | Napisz komentarz
 

Dziwne stworzenie na brzegu Montauk
(dodano: 30 Jul 2008, 23:01)

Kryptozoologia

Zdjęcie przedstawia martwe zwierzę, które wymyły wody na brzegi Montauk (Nowy Jork). Niestety, na zdjęciu nie ma żadnych obiektów, które mogły by ułatwić identyfikację chociaż rozmiarów stworzenia. Pojawiły się już teorie, że to żółw bez skorupy - jednak żaden z żyjących dziś gatunków żółwi nie ma zębów. Ponadto, na podbliskiej Long Island istnieje rządowa placówka zajmująca się testami na zwierzętach.

Image

[kliknij, aby powiększyć]


Źródło: gawker.com
Komentarze | Napisz komentarz
 

Copyright © 2004 - 2016 by KryptoZoo :: Powered by Marek Sęk