Nick:   Hasło: Zapamiętaj :: Nie masz konta? Zarejestruj się


Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, kredyty, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...

Quizy w KryptoZoo
 Witaj w KryptoZoo, serwisie poświęconym w całości kryptozoologii. Jeśli nazwa "kryptozoologia" nic Ci nie mówi, już spieszymy z wyjaśnieniami. Kryptozoologia (z gr. kryptos - ukryty, zoon - zwierzę, logos - nauka) to nauka biologiczna o najszerszych horyzontach poznawczych, zajmująca się zbieraniem informacji na temat nieznanych nauce i niezbadanych gatunków zwierząt. Dzięki tej stronie dowiesz się czym naprawdę są zwierzęta pokroju Chupacabry czy Yeti, do których oficjalna zoologia odwraca się plecami, a także... które z nich faktycznie istnieją. Podstawowe informacje o kryptozoologii w pigułce znajdziesz tutaj.(dodano: 23 Jan 2008, 01:51)

Komentarze | Napisz komentarz
 

Cloverfield
(dodano: 22 Jan 2008, 20:02)

Kryptozoologia


Film akcji z elementami Sci-Fi, w dość specyficzny sposób ukazujący atak pewnej bestii na (jakże by inaczej) Nowy Jork. W Polsce ukaże się w kinach pod tytułem "Project: Monster". Akcja filmu przywodzi na myśl film amerykańskiej produkcji z 1998 roku "Godzilla", jednak dokładne szczegóły fabuły są skrzętnie skrywane przez producenta. Film jest zrealizowany w dość specyficzny sposób, ponieważ widz ogląda tylko to, co rejestruje kamera jednego z bohaterów filmu - niezależnie od tego, co się z nią dzieje i kto ją trzyma.

Premiera w Polsce: 01.02.08
Czas trwania: 90 minut
Trailer: }dostępny{

Opis na Filmweb.pl: }dostępny{

---
Druga sprawa: 22 lutego na ekrany polskich kin wchodzi film "Koń wodny: Legenda głębin" ("Water Horse: Legend of the Deep") czyli familijna produkcja w oparciu o historię słynnej Nessie.
Komentarze | Napisz komentarz
 

Trzy nowe gatunki salamander
(dodano: 22 Jan 2008, 19:20)

Brytyjscy naukowcy odkryli w kostarykańskim parku narodowym La Amistad trzy nowe gatunki salamander.

Naukowcy z London's Natural History Museum odbyli trzy wyprawy badawcze do Ameryki Środkowej. Odkryli tam między innymi dwa gatunki salamander Bolitoglossa, prowadzących nocny tryb życia, oraz trzycentymetrową salamandrę Nototriton, tak małą, że dorosły okaz niemal cały mieści się na paznokciu kciuka.

Czytaj więcej
Komentarze | Napisz komentarz
 

Dział download otwarty!
(dodano: 21 Jan 2008, 22:37)

Kryptozoologia


Dziś w naszym portalu został uruchomiony dział Download, w którym umieszczać będziemy wszelkie materiały audiowizualne przedstawiające nieznane gatunki zwierząt. Umieszczone w Download filmy mają rozdzielczość 800x600.

Z kolei w dziale "Filmy i nagrania dźwiękowe" możecie obejrzeć online - prócz filmów dostępnych w dziale Download - także i inne ciekawe materiały, znalezione przez nas w internecie oraz w zbiorach własnych.
Komentarze | Napisz komentarz
 

Copyright © 2004 - 2016 by KryptoZoo :: Powered by Marek Sęk