Nick:   Hasło: Zapamiętaj :: Nie masz konta? Zarejestruj się
libido therapy tabletki

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, kredyty, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...

Quizy w KryptoZoo
 Witaj w KryptoZoo, serwisie poświęconym w całości kryptozoologii. Jeśli nazwa "kryptozoologia" nic Ci nie mówi, już spieszymy z wyjaśnieniami. Kryptozoologia (z gr. kryptos - ukryty, zoon - zwierzę, logos - nauka) to nauka biologiczna o najszerszych horyzontach poznawczych, zajmująca się zbieraniem informacji na temat nieznanych nauce i niezbadanych gatunków zwierząt. Dzięki tej stronie dowiesz się czym naprawdę są zwierzęta pokroju Chupacabry czy Yeti, do których oficjalna zoologia odwraca się plecami, a także... które z nich faktycznie istnieją. Podstawowe informacje o kryptozoologii w pigułce znajdziesz tutaj.


Audycja radiowa o hominidach
(dodano: 20 Jun 2015, 17:01)

Radio Paranormalium


W najbliższą niedzielę 21 czerwca Radio Paranormalium nada kolejną audycję kryptozoologiczną na żywo, tym razem tematem będą hominidy. Zapraszamy do słuchania już od 19:00!
Komentarze | Napisz komentarz
 

Folklor Sussex: Liściasty Człowiek ukrywa się wśród drzew
(dodano: 30 May 2015, 00:16)

Las w Sussex


Spośród ciemności wyszła wysoka, wrzecionowata postać, która jednak przypuszczalnie pokryta była sierścią, na której zaś spoczywały liście. Kreatura wydawała ohydny odór, a pośród jej poplątanych włosów dojrzeliśmy dwoje płonących oczu. Wyobrażasz sobie, jak bardzo byliśmy wystraszeni, tak że uciekliśmy, ani razu nie oglądając się za siebie czy potwór ruszył za nami...

Czytaj więcej
Komentarze | Napisz komentarz
 

Wyrzucony z Muzeum Historii Naturalnej za obserwację Nessie
(dodano: 29 May 2015, 23:43)

Loch Ness


W 1959 roku główny naukowiec Muzeum Historii Naturalnej, dr Denys Tucker (1921 - 2009), ujawnił że zaobserwował Potwora z Loch Ness - wywołując tym samym gniew swoich przełożonych, co w konsekwencji kosztowało go utratę pracy.

Czytaj więcej
Komentarze | Napisz komentarz
 

Czy Nessie został zainspirowany przez trzęsienia ziemi?
(dodano: 29 May 2015, 23:55)

Loch Ness


Czy katastrofy naturalne mogły zainspirować niektóre z wielkich potworów występujących w mitologii? Włoski geolog Luigi Piccardi uważa, że historie z całego świata, opowiadające o kryjówkach smoków i potworów, można przypisać do linii uskokowych i aktywności sejsmicznej. Piccardi uważa również, że trzęsienia ziemi mogły dać początek jednemu z wynalezionych stosunkowo niedawno demonów: Potworowi z Loch Ness.

Czytaj więcej
Komentarze | Napisz komentarz
 

Copyright © 2004 - 2016 by KryptoZoo :: Powered by Marek Sęk