Nick:   Hasło: Zapamiętaj :: Nie masz konta? Zarejestruj się
Spędź weekend spa tylko w najlepszych hotelach! | labiryntarena.pl | http://www.pakamera.pl/kurtki-i-plaszcze-0-1905.htm

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, kredyty, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...

Quizy w KryptoZoo
 Witaj w KryptoZoo, serwisie poświęconym w całości kryptozoologii. Jeśli nazwa "kryptozoologia" nic Ci nie mówi, już spieszymy z wyjaśnieniami. Kryptozoologia (z gr. kryptos - ukryty, zoon - zwierzę, logos - nauka) to nauka biologiczna o najszerszych horyzontach poznawczych, zajmująca się zbieraniem informacji na temat nieznanych nauce i niezbadanych gatunków zwierząt. Dzięki tej stronie dowiesz się czym naprawdę są zwierzęta pokroju Chupacabry czy Yeti, do których oficjalna zoologia odwraca się plecami, a także... które z nich faktycznie istnieją. Podstawowe informacje o kryptozoologii w pigułce znajdziesz tutaj.


50 spotkań z wilkami workowatymi
(dodano: 27 Feb 2008, 23:00)

Komentarze | Napisz komentarz
 

Rumuński Bigfoot kontratakuje - video
(dodano: 15 Feb 2008, 15:23)

Kryptozoologia


Trzy dni temu mieliśmy okazję zobaczyć zdjęcia (sztuk 3) "Wielkiej Stopy", zrobione w górach Vrancea (Rumunia). Dziś pojawił się film przedstawiający (rzekomo) tego samego zwierza... A z resztą, zobaczcie sami: click!


>Temat na forum<
Komentarze | Napisz komentarz
 

Nowe zdjęcia Wielkiej Stopy - z Rumunii
(dodano: 12 Feb 2008, 21:52)

Kryptozoologia


Trzy zdjęcia Bigfoota zrobione w piątek, 8 lutego 2008, w Rumunii (Góry Vrancea, pasmo górskie Karpat na wschód od rumuńskiego chrabstwa Vrancea). Co o tym sądzicie, drodzy czytelnicy?

>Temat na forum i zdjęcia w pełnych wymiarach<
Komentarze | Napisz komentarz
 

Nowy gatunek plującej jadem kobry
(dodano: 09 Feb 2008, 03:17)

Kryptozoologia


Nowy gatunek plującej jadem kobry odkryli w Kenii przyrodnicy z organizacji WildlifeDirect. Spośród innych wyróżnia ją rozmiar - XXL. Kobrę nazwano Naja Ashei - od nazwiska Jamesa Ashe, który na kenijskim wybrzeżu założył farmę węży, na której często znajdywano wyjątkowo wielkich przedstawicieli tej grupy gadów.

Kobry plujące są w stanie atakować swoim jadem z odległości nawet kilkunastu metrów. Odkryty teraz egzemplarz mierzył blisko 3 m od języka do ogona. W paszczy miał tyle jadu, że wystarczyłoby na uśmiercenie 15 przyrodników. Na szczęście żaden z nich nie ucierpiał podczas spotkania. Cieszyli się za to, że ich odkrycie przyczyni się do opracowania surowicy przeciw jadowi ogromnej kobry.


Źródło: Gazeta Wyborcza
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... 53410.html
Komentarze | Napisz komentarz
 

Copyright © 2004 - 2016 by KryptoZoo :: Powered by Marek Sęk