Nick:   Hasło: Zapamiętaj :: Nie masz konta? Zarejestruj się
warszawa przeprowadzki | fajne bluzy młodzieżowe | http://www.zareczona.pl/3-najlepsze-zapachowe-nowosci-dla-panow-na-jesien/ | Grupa taneczna

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, kredyty, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...

Quizy w KryptoZoo
 Witaj w KryptoZoo, serwisie poświęconym w całości kryptozoologii. Jeśli nazwa "kryptozoologia" nic Ci nie mówi, już spieszymy z wyjaśnieniami. Kryptozoologia (z gr. kryptos - ukryty, zoon - zwierzę, logos - nauka) to nauka biologiczna o najszerszych horyzontach poznawczych, zajmująca się zbieraniem informacji na temat nieznanych nauce i niezbadanych gatunków zwierząt. Dzięki tej stronie dowiesz się czym naprawdę są zwierzęta pokroju Chupacabry czy Yeti, do których oficjalna zoologia odwraca się plecami, a także... które z nich faktycznie istnieją. Podstawowe informacje o kryptozoologii w pigułce znajdziesz tutaj.


Ogromny wąż odnaleziony w Amazonce. Czyżby Yacumama?
(dodano: 09 Jun 2009, 00:57)

Komentarze | Napisz komentarz
 

Meksyk: Skrzydlaty człowiek sieje panikę w Chihuahua
(dodano: 06 Jun 2009, 17:45)

Komentarze | Napisz komentarz
 

Niezidentyfikowane obiekty na odczycie z sonaru na jeziorze Loch Ness
(dodano: 02 Jun 2009, 02:25)

Eksperci badający jezioro Loch Ness z wielką uwagą przyglądają się najnowszym obrazom z sonaru. Na obrazach widocznych jest 5 niezidentyfikowanych obiektów, znajdujących się w odległości ok 60 metrów od sonaru. Tajemnicze obrazy zarejestrowano podczas przeczesywania jeziora Loch Ness w czwartek 28 maja około godziny 11:20 czasu miejscowego, między miejscowościami Dores i Urquhart Castle.

Kryptozoologia


Wśród załogi statku badawczego Jacobite Queen znajdują się kapitan John Askew i badacz Adrian Shine, którzy już od wielu lat badają sprawę tzw potwora z Loch Ness. Obydwaj zgodnie twierdzą, iż odczyt z sonaru zrobił na nich ogromne wrażenie. Wkrótce badacze spróbują wrócić w to miejsce i dokonać ponownego odczytu w nadziei ponownego zaobserwowania zarejestrowanych obiektów.
Komentarze | Napisz komentarz
 

Kolejny "potwór z Montauk"?
(dodano: 02 Jun 2009, 02:35)

Serwis MSNBC donosi o znalezieniu u wybrzeży Nowego Jorku zwłok niezidentyfikowanego zwierzęcia. 5 maja para narzeczonych znalazła na wyspie Long Island zwłoki zwierzęcia "podobnego do potwora z Montauk". Unoszące się w okolicy zapachy wskazywały na fakt, iż zwłoki znajdowały się w stanie zawansowanego rozkładu.

Kryptozoologia


Lokalna prasa zasugerowała, że zwłoki mogą pochodzić z nieodległego Centrum Chorób Zwierzęcych, mieszczącego się na wyspie Plum Island. Jak to już bywało w podobnych sytuacjach, także i tutaj pojawiły się teorie mówiące, iż martwe zwierzę znalezione na Long Island może być mutantem genetycznym. Abstrahując od tych teorii, jeśli zwierzę było chore, mogło zakazić wodę w rzece, zanim zostało wyrzucone na brzeg, dlatego też służby sanitarne zostały postawione w stan najwyższej gotowości.

Jedyną rzeczą, jaką obecnie udało się ustalić, jest to, iż zwierzę nie jest przedstawicielem żadnego nowego gatunku. W chwili obecnej trwają badania zwłok.
Komentarze | Napisz komentarz
 

Copyright © 2004 - 2016 by KryptoZoo :: Powered by Marek Sęk