Nick:   Hasło: Zapamiętaj :: Nie masz konta? Zarejestruj się
joga maty kauczukowe

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, kredyty, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...

Quizy w KryptoZoo
 Witaj w KryptoZoo, serwisie poświęconym w całości kryptozoologii. Jeśli nazwa "kryptozoologia" nic Ci nie mówi, już spieszymy z wyjaśnieniami. Kryptozoologia (z gr. kryptos - ukryty, zoon - zwierzę, logos - nauka) to nauka biologiczna o najszerszych horyzontach poznawczych, zajmująca się zbieraniem informacji na temat nieznanych nauce i niezbadanych gatunków zwierząt. Dzięki tej stronie dowiesz się czym naprawdę są zwierzęta pokroju Chupacabry czy Yeti, do których oficjalna zoologia odwraca się plecami, a także... które z nich faktycznie istnieją. Podstawowe informacje o kryptozoologii w pigułce znajdziesz tutaj.


[NEWS] "Potwór" z jeziora Tianchi...
(dodano: 11 Sep 2007, 19:27)

KryptoZooMyślę, że nie ma sensu wnikliwie opisywać tej kpiny z człowieka... ale wspomnieć warto. W czwartek, 6 września, Zhuo Yongsheng - reporter lokalnej stacji TV - wybrał się nad Jezioro Tianchi razem z kamerzystą aby sfilmować wschód słońca. Dalej możecie się już domyślić, czyli nagle pojawiło się sześć niezidentyfikowanych obiektów pływających z długimi płetwami itp. itd. Nakręcili 20-minutowy film przedstawiający te stworzenia. Gdy pierwszy raz się dowiedziałem o tym wydarzeniu, od razu przyszła mi do głowy myśl, że filmu naturalnie nie ujrzymy, bo płytkę zjadły rybki prezesa, albo coś w tym guście.

Jednak dzisiaj dostępne są już kadry wycięte z filmu.
http://www.cryptomundo.com/cryptozoo-news/china-video/

Czyli nie zawiodłem się... coś takiego można skomentować tylko rubasznym śmiechem... Jakim cudem doświadczony kamerzysta dysponujący profesjonalną kamerą z zoom'em rzędu 40x nie był w stanie nakręcić przyzwoitego filmu, na którym wszystko widać "czarno na białym"?

Komentarza nie będzie... bo moja profesjonalna, reporterska klawiatura z mnóstwem diodek nie jest w stanie wygenerować liter w odpowiedniej rozdzielczości...
Komentarze | Napisz komentarz
 

[NEWS] VI Coroczny Festiwal Mothmana
(dodano: 09 Sep 2007, 15:00)

Ilustracja15 i 16 września w Point Pleasant (Zachodnia Virginia) odbędzie się VI Coroczny Festiwal Mothmana. Podczas tych dwóch dni będą spotkania m.in. z twórcą komiksu o człowieku-ćmie, autorem jego zdjęć i ludźmi, którzy go widzieli. Wstęp wolny.

Więcej: http://www.cryptomundo.com/cryptozoo-ne ... -festival/
Komentarze | Napisz komentarz
 

[NEWS] Nieznany gatunek rekina
(dodano: 09 Sep 2007, 13:46)

KryptoZooW czwartek, 6-tego września tego roku, w Keahole Point na Wybrzeżu Kona znaleziono niezidentyfikowany gatunek rekina.
"Ten egzemplarz został znaleziony w 55-calowym wlocie naszego głębokomorskiego systemu wodnego, który w najgłębszych miejscach sięga ok. 900 metrów." - powiedział Jan War, menedżer Natural Energy Laboratory of Hawaii Authority.
Co ciekawe, pompa ssąca zaprojektowana aby ratować zwierzęta, które przypadkowo wpadły do wody, wydobyła przez ostatnie dwa miesiące dużo więcej dziwnych, niezidentyfikowanych zwierząt, które z niewiadomych powodów znalazły się w jej zasięgu, zamiast przebywać w najgłębszych partiach tych wód. 

[url=https://www.kryptozoologia.pl/artykul.php?id=466]Czytaj więcej[/url]
Komentarze | Napisz komentarz
 

[NEWS] Większy niż Gigantopitek?
(dodano: 07 Sep 2007, 19:04)

KryptoZooNaukowcy z Uniwersytetu Ankary, Uniwersytetu Yüzüncüyil i Departamentu Antropologii znaleźli w Corakyerler (Turcja) skamielinę nowego gatunku małpy z genusu Ouranopithecus, datowaną na pochodzenie z późnego Miocenu. Gatunek ten porównano z innymi przedstawicielami rodzajów Orrorin, Sahelanthropus, Ardipithecus, i Australopithecus. Badania wykazały paralelizm ewolucyjny z Australopithecusem, jednak jest większy niż każdy znany do tej pory gatunek wielkiej małpy z okresu Miocenu.

Źródło: [url=http://www.jstage.jst.go.jp/article/ase/115/2/153/_pdf]Wielka małpa z Turcji, z późnego Miocenu (ang., pdf)[/url]
Komentarze | Napisz komentarz
 

Copyright © 2004 - 2016 by KryptoZoo :: Powered by Marek Sęk