Nick:   Hasło: Zapamiętaj :: Nie masz konta? Zarejestruj się
kwiaty naszym bliskim | kiecgardenproduct.co.uk/17-accessories | Firmy logo

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, kredyty, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...

Quizy w KryptoZoo
 Dla poszukiwaczy informacji z dziedziny kryptozoologii przygotowaliśmy dział, w którym znajdziecie opisy książek poświęconych tej tematyce.

Jeśli chciałbyś dodać do naszej bazy nową książkę, możesz to zrobić tutaj
KryptoZoo >> Książki
Sortuj według:
autora (ASC / DESC), tytułu (ASC / DESC), daty dodania (ASC / DESC)
Poczet potworów letnich
Leszek Kleczkowski, Sławomir Pikuła

Ciekawe jednak, jak zareagowałby człowiek niewiele nawet mający do czynienia z biologią, gdyby przeczytał o złapaniu węża morskiego czy yeti. Każdy traktowałby taki przypadek jako prawdziwą sensację. Zwierzęta te, opromienione legenda, znają wszyscy! Tak by się przynajmniej wydawało, gdy czytamy kolejną notatkę o pojawieniu się na przykład Nessie - jest to zazwyczaj krótki komunikat, bez żadnego w... (czytaj więcej)
Kanid twórca. Gatunki wciąż niejawne
Thomas Quatl

„Kanid twórca” to powieść o świecie wręcz magicznym, o nauce prawdziwej, a jednak oderwanej od zwykłej rzeczywistości. Po drodze, gdy trafimy do takiej krainy już się od niej nie uwolnimy. To kraina nieznanych psów Canidae, to jedna z krain kryptozoologii, krain nieznanych chiropterów, świń, kotów, jeleni, małp człekokształtnych, gadów, ryb i morskich potwornych ssaków, mimo że fant... (czytaj więcej)
Tajemnicze istoty
Tadeusz Oszubski

Książka przedstawia mało znane odkrycia naukowców poszukujących nowych gatunków. Okazuje się, że w oceanie odkryto krakena, w Chinach skamieliny gryfów oraz że wampiryczni drapieżcy i praludzie wciąż żyją na Ziemi!

SPIS TREŚCI
Wstęp Nic już nie ma do odkry... (czytaj więcej)
Blue Tiger
Harry R. Caldwell, wstęp: Roy Chapman

Harry R. Caldwell był misjonarzem-metodystą w południowych Chinach. W książce "Blue Tiger", wydanej po raz pierwszy w 1924 roku, opisuje kilka przygód, jakich doświadczył w Państwie Środka. Jako myśliwy i naturalista-amator, Caldwell opisał w swojej książce także kilka gatunków zwierz&pl... (czytaj więcej)
Powrót smoków. W poszukiwaniu ostatnich żyjących dinozaurów
Hartwig Hausdorf

Fantastyczne znaleziska - świadectwa przetrwania do naszych czasów ostatnich przedstawicieli ery olbrzymich dinozaurów.

Na początku XXI wieku ciągle tkwimy w tym samym błędnym przekonaniu, które opanowało ludzkość jeszcze pod koniec XIX wieku: wszystkie zakątki Ziemi zostały już zbadane i wydarli&... (czytaj więcej)
Mysterious creatures - a guide to cryptozoology
George M. Eberhart

Jedna z książek, które można nazwać kryptozoologicznymi encyklopediami. Tytaniczna praca George'a Eberharta zawiera opisy kilkuset kryptyd i kilkadziesiąt opisów zwierząt występujących w mitologiach. Pod każdym opisem podane są źródła, z których autor czerpał informacje. Są te&i... (czytaj więcej)
Na tropie nieznanych zwierząt
Bernard Heuvelmans

Ideą, która przyświeca autorowi tej książki jest zachowanie dla świata ostatnich prawdopodobnie przedstawicieli licznych ongiś grup zwierząt. Tytuły rozdziałów: Wielkie dni zoologii jeszcze nie minęły; Zwierzęta o ludzkich twarzach w Południowo-Wschodniej Azji; Żywe skamieniałości Oceanii; Zagad... (czytaj więcej)
Tajemnicze zjawiska na planecie Ziemia
Karl P. N. Shuker

Fascynujący przegląd przedziwnych zjawisk, które graniczą z cudami i nie dają się w dostępny człowiekowi sposób wyjaśnić.

Dr Karl Shuker, specjalista od kryptozoologii i mitologii zwierząt poszukuje najbardziej wiarygodnych rozwiązań dla tych cudownych, a niewyjaśnionych zjawisk naszej pl... (czytaj więcej)
Copyright © 2004 - 2016 by KryptoZoo :: Powered by Marek Sęk