Nick:   Hasło: Zapamiętaj :: Nie masz konta? Zarejestruj się
świat gangsterów, tajemnic i imprez do samego rana w grze gta 5 pc download na konsole i komputer

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, kredyty, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...

Quizy w KryptoZoo
 Witaj w KryptoZoo, serwisie poświęconym w całości kryptozoologii. Jeśli nazwa "kryptozoologia" nic Ci nie mówi, już spieszymy z wyjaśnieniami. Kryptozoologia (z gr. kryptos - ukryty, zoon - zwierzę, logos - nauka) to nauka biologiczna o najszerszych horyzontach poznawczych, zajmująca się zbieraniem informacji na temat nieznanych nauce i niezbadanych gatunków zwierząt. Dzięki tej stronie dowiesz się czym naprawdę są zwierzęta pokroju Chupacabry czy Yeti, do których oficjalna zoologia odwraca się plecami, a także... które z nich faktycznie istnieją. Podstawowe informacje o kryptozoologii w pigułce znajdziesz tutaj.


Bigfoottracker.com: "Mamy ciało Bigfoota!"
(dodano: 19 Jul 2008, 19:12)

Kryptozoologia

Na Bigfoottracker.com w dziale "Shocking news" ukazał się wpis, informujący o tym, że organizacja ta jest w posiadaniu ciała Bigfoota. Podobno mają zacząć wypuszczać pierwsze fotografie i video ciała w następnym miesiącu. Twierdzą też, że mają wysokiej jakości film z żywym Bigfootem.
Są więc dwie opcje: albo będziemy świadkami wiekopomnego wydarzenia zarówno dla kryptozoologii jak i dla świata.... albo wielkiego rotfla :)
Za to jedno jest pewne - coś mają. A jest to albo prawdziwa Wielka Stopa, albo... coś z głową. ;)
Ponadto, ogłosili expedycję badawczą "BigfootTracker.com China expedition" w marcu 2009 roku. Gwarantują złapanie żywego Bigfoota w sierpniu 2009.
Komentarze | Napisz komentarz
 

Nowe video z Nessie
(dodano: 10 Jul 2008, 17:23)

Nowy materiał video z Nessie opublikowany wczoraj na stronie The Huddersfield Daily Examiner (link do filmu na dole strony). Ojciec Graham i syn David Garside'owie nagrali go w kwietniu tego roku na wakacjach w Szkocji. Podczas pływania łodką po Loch Ness David zauważył w oddali obiekt, pomyślał, że to "potwór" z Loch Ness i czym prędzej go nagrał. Troche krótkie to nagranie, ale cóż...

Video: http://www.examiner.co.uk/videos-pics/v ... -21303703/
Komentarze | Napisz komentarz
 

Bhutański skalp yeti
(dodano: 26 Jun 2008, 16:46)

Kryptozoologia
Szkic tajemniczego yeti sporządzony przez Polyannę Pickering


Yeti, osławiona małpa zamieszkująca jakoby mroźne Himalaje u podstawy najwyższych gór, gdzieś gdzie rododendrony skręcają swoje liście wciąż przechadza się olbrzym o stożkowatym ciemieniu. Mimo zaciekle zwalczanych pogłosek o wielkiej małpie z Nepalu naukowy świat coraz mocniej puka do zamkniętych granic poznania. Czy yeti kiedyś stanie na czele listy zagrożonych gatunków, czy stanie się najsławniejszym ze zwierzęcych gatunków, a nie tylko marnym mitem?

Rysowniczka przyrody - Polyanna Pickering obejrzała na początku miesiąca czerwca 2008 roku prawie stuletni skalp yeti w odległym klasztorze w Himalajach. Co najmniej jeden ekspert wierzy, że to mogłoby być najważniejszym dowodem na istnienie olbrzymiej człekokształtnej małpy, która nie jest tylko wynikiem zwykłego folkloru. Pani Pickering zbierała materiały do nowej wystawy w odległym regionie himalajskiego Bhutanu kiedy natrafiła się wyśmienitą okazję. Pickering powiedziała: "Dowiedziałam się że tutaj Migoi jest lokalną nazwą yeti. Skalp który zobaczyłam, był większy od wszystkiego co kiedykolwiek widziałam, człowieka czy małpy. Miał kępki czerwonawo - czarnego futra i był uważany za świętą relikwię."  Został znaleziony w pomieszczeniu klasztoru zamkniętego dla gości.

Czytaj więcej
Komentarze | Napisz komentarz
 

Hiszpania: prawa człowieka dla małp?
(dodano: 26 Jun 2008, 16:04)

Możliwe, że już niedługo prawa człowieka będą przysługiwać małpom. Hiszpańscy posłowie z komisji ds. ochrony środowiska poparli pomysł przyznania małpom prawa do życia i wolności - podaje Reuters.

Parlamentarna komisja ds. ochrony środowiska przegłosowała rezolucję, która wzywa Hiszpanię do przestrzegania Projektu Wielkich Małp, opracowanego przez naukowców i filozofów. Pomysłodawcy projektu przekonują, że nasi "najbliżsi genetyczni krewni" zasługują na przyznanie im praw zarezerwowanych dotąd dla ludzi - informuje Reuters.

Jak podaje agencja, rezolucję popiera większość posłów. Możemy się więc spodziewać, że już wkrótce parlament przegłosuje ustawę w tej sprawie.

- To historyczny dzień w walce o prawa zwierząt i obronę naszych "towarzyszy ewolucji" - powiedział agencji Reuters Pedro Pozas, szef Great Apes Project w Hiszpanii. - Nie mamy informacji o tym, że w Hiszpanii małpy wykorzystywane są w eksperymentach - przyznał Pozas. - Jednak nie ma także żadnego prawa, które by temu zapobiegało - dodał.

Jeśli założenia Projektu Wielkich Małp staną się prawem, w Hiszpanii zakazane będzie m.in. filmowanie małp w celach komercyjnych, kręcenie reklam z ich udziałem i wykorzystywanie ich w cyrkach - podkreśla Reuters.

Great Ape Project został założony w 1993 roku przez filozofów: Paolę Cavalieri i Petera Singera. Ich celem było zapewnienie tzw. wielkim małpom - m.in. gorylom, szympansom i orangutanom - prawa do życia, wolności i wolności od tortur.

Gazeta.pl
Komentarze | Napisz komentarz
 

Copyright © 2004 - 2016 by KryptoZoo :: Powered by Marek Sęk