Nick:   Hasło: Zapamiętaj :: Nie masz konta? Zarejestruj się
laryngolog Wrocław | wiercenie w betonie

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, kredyty, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...

Quizy w KryptoZoo
 Witaj w KryptoZoo, serwisie poświęconym w całości kryptozoologii. Jeśli nazwa "kryptozoologia" nic Ci nie mówi, już spieszymy z wyjaśnieniami. Kryptozoologia (z gr. kryptos - ukryty, zoon - zwierzę, logos - nauka) to nauka biologiczna o najszerszych horyzontach poznawczych, zajmująca się zbieraniem informacji na temat nieznanych nauce i niezbadanych gatunków zwierząt. Dzięki tej stronie dowiesz się czym naprawdę są zwierzęta pokroju Chupacabry czy Yeti, do których oficjalna zoologia odwraca się plecami, a także... które z nich faktycznie istnieją. Podstawowe informacje o kryptozoologii w pigułce znajdziesz tutaj.


[NEWS] Film: Water Horse: Legend of the Deep
(dodano: 05 Sep 2007, 19:15)

KryptoZoo
Cóż, były już filmy o mothmanie i kilku innych kryptydach - przyszedł czas na film przygodowy o Nessie. Opowiada on o chłopcu, który pewnego dnia znajduje dziwne jajo. Niedługo potem wykluwa się z niego stworzenie, które nazywa "wodnym koniem". Karmi je i przetrzymuje w piwnicy w tajemnicy przed rodzicami, jednak wkrótce "wodny koń" staje się zbyt duży i chłopiec wypuszcza go do jeziora (Loch Ness). Film lepiej potraktować jak proste i nieskomplikowane fabularnie kino familijne. Na odwzorowanie historii Nessie nie ma co liczyć...

Trailer: http://youtube.com/watch?v=-wUrJwVGgLM
Premiera: 25 Grudnia 2007r.
Gatunek: Przygodowy/komedia
Komentarze | Napisz komentarz
 

[NEWS] Lew w Wenezueli?
(dodano: 04 Sep 2007, 18:46)

Ryk nieznanego kotowatego przeraził mieszkańców górzystych przedmieść Caracas. Tak przynajmniej twierdzą sami mieszkańcy, gdyż obecność jakiegoś kotowatego drapieżnika można potwierdzić tylko po szczątkach i padlinach małych zwierzątek, włączając w to na wpół zjedzonego pancernika.

[url=http://kryptozoologia.pl/artykul.php?id=463]Czytaj więcej[/url]
Komentarze | Napisz komentarz
 

[NEWS] 47 Święto Wielkiej Stopy
(dodano: 04 Sep 2007, 17:59)

Właśnie odbyła się 47-dma impreza w Willow Creek zwana "Bigfoot Days". Zbierają się na niej zarówno ci, którzy Bigfoota rzekomo widzieli i sceptycy. W tym roku pofatygował się tam reporter ze stacji TV Salt Lake City dla udokumentowania opowieści świadków i ludzi małej wiary.

[url=http://kryptozoologia.pl/artykul.php?id=464]Czytaj więcej[/url]
Komentarze | Napisz komentarz
 

"Chupacabra z Cuero"
(dodano: 04 Sep 2007, 17:06)

Dwa miesiące temu pojawiła się informacja o niezidentyfikowanym stworzeniu potrąconym przez samochód na Buenger Road 183 na południe od Cuero, na terenie należacym do Phylis Canion. Twierdzi ona, że owe stworzenie nękało jej gospodarstwo przez kilka lat zabijając łącznie jej 26 kurcząt. Teraz dostępne są zdjęcia owego stworzenia.

Czytaj więcej
Komentarze | Napisz komentarz
 

Copyright © 2004 - 2016 by KryptoZoo :: Powered by Marek Sęk