Nick:   Hasło: Zapamiętaj :: Nie masz konta? Zarejestruj się


Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, kredyty, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...

Quizy w KryptoZoo
 Witaj w KryptoZoo, serwisie poświęconym w całości kryptozoologii. Jeśli nazwa "kryptozoologia" nic Ci nie mówi, już spieszymy z wyjaśnieniami. Kryptozoologia (z gr. kryptos - ukryty, zoon - zwierzę, logos - nauka) to nauka biologiczna o najszerszych horyzontach poznawczych, zajmująca się zbieraniem informacji na temat nieznanych nauce i niezbadanych gatunków zwierząt. Dzięki tej stronie dowiesz się czym naprawdę są zwierzęta pokroju Chupacabry czy Yeti, do których oficjalna zoologia odwraca się plecami, a także... które z nich faktycznie istnieją. Podstawowe informacje o kryptozoologii w pigułce znajdziesz tutaj.


[NEWS] Monstrum z Montany powraca
(dodano: 04 Oct 2007, 20:58)

Za śmierć 12 owiec w Sierpniu tego roku w stanie Montana, są najprawdopodobniej odpowiedzialne zwierzęta, które były sprawcami ataków w 2005 i 2006 roku w McCone i Garfield Counties, kiedy to zgineło ponad 100 owiec. Sprawa została rozwiązana, a zabite zwierzęta okazały się tzw. domowymi wilkami. 22 sierpnia 2007 roku urzędnicy z USDA zabili dwa z trzech zwierząt, które charakteryzowały się niezwykłymi chechami morfologicznymi. Jedno z tych wilków cechowało się brązową barwą, inne były szare. Zwierzęta zostały zabite w okolicach miejscowości Jordan. Carolin Sime, koordynator  populacji wilka w Fish, Wildlife i Parks powiedziała że życie w niewielkich grupach pierwotnych jest niezwykłe dla prawdziwych wilków, dlatego zwierzęta mogą być mieszańcami Canis lupus z psami domowymi.

Kryptozoologia


[url=http://www.newwest.net/topic/article/montana_wolf_mystery_revived/C38/L38/dokument]Czytaj więcej[/url]
Komentarze | Napisz komentarz
 

Wielka Stopa w Nowym Meksyku - film
(dodano: 29 Sep 2007, 23:55)

Lindsay Lemmon i Austin McGee, w czasie powrotu z wycieczki drogą I-40 w Nowym Meksyku, mimochodem nagrali przechadzającą się po wzgórzu owłosioną od stóp do głów postać. Austin skontaktował się z dwoma grupami ludzi specjalizujących się w sprawach związanych z Bigfootem - jedną z Atlanty, drugą z Texasu. "Chcieli przyjechać do mojego domu choćby zaraz. (...) Byli gotowi zrobić niemal wszystko, żeby tylko zobaczyć to nagranie" - mówi. P. Lemmon oświadczył, że film zostanie pokazany publicznie dopiero po wszystkich operacjach związanych z nadaniem praw autorskich. Obaj mężczyźni twierdzą, że nie widzieli rzekomego Bigfoota. Lemmon prowadził samochód, a McGee miał kamerę, która była bez przerwy włączona i ustawiona obiektywem na okno. Konkretne miejsce, w którym Sasquatch został nagrany nie jest im znane, ale jak powiedział p. Lemmon, może zostać łatwo określone z powodu drogowskazu i starego domu, który został uwieczniony na filmie.

Lokalny technik stwierdziłł, że "to może być koń. Jednak kiedy na to patrzysz, od razu przychodzi ci do głowy myśl o sławnym video Pattersona.

Kryptozoologia
Klatka z filmu


Źródło: http://www.chattanoogan.com/articles/ar ... mgID=21522
Komentarze | Napisz komentarz
 

[NEWS] Chimera-albinos
(dodano: 25 Sep 2007, 15:56)

Podczas projektu poszukiwawczego University of Washington na wyspie Whidbey złapano albinotyczną formę ryby z rodziny chimerowatych. Ryba ta jest jaśniejsza na krawędziach płetw i ogona, co nadaje jej specyficzny, srebrny połysk. Znajduje się aktualnie w Kolekcji Rybnej Universytetu Waszyngtona.

Kryptozoologia


Źródło: [url=http://www.eurekalert.org/multimedia/pub/5282.php?from=101849]EurekAlert.org[/url]
Komentarze | Napisz komentarz
 

[NEWS] W poszukiwaniu Orang-Pendeka - pierwsze wieści
(dodano: 21 Sep 2007, 17:53)

Komentarze | Napisz komentarz
 

Copyright © 2004 - 2016 by KryptoZoo :: Powered by Marek Sęk