Nick:   Hasło: Zapamiętaj :: Nie masz konta? Zarejestruj się
Vibe Therapy

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, kredyty, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...

Quizy w KryptoZoo
 Witaj w KryptoZoo, serwisie poświęconym w całości kryptozoologii. Jeśli nazwa "kryptozoologia" nic Ci nie mówi, już spieszymy z wyjaśnieniami. Kryptozoologia (z gr. kryptos - ukryty, zoon - zwierzę, logos - nauka) to nauka biologiczna o najszerszych horyzontach poznawczych, zajmująca się zbieraniem informacji na temat nieznanych nauce i niezbadanych gatunków zwierząt. Dzięki tej stronie dowiesz się czym naprawdę są zwierzęta pokroju Chupacabry czy Yeti, do których oficjalna zoologia odwraca się plecami, a także... które z nich faktycznie istnieją. Podstawowe informacje o kryptozoologii w pigułce znajdziesz tutaj.


[NEWS] Kolejna ekspedycja w poszukiwaniu Orang - Pendeka
(dodano: 16 Sep 2007, 17:45)

Adam Davies, współpracujący z  Channel History documentary wyruszył 2 września 2007 roku na Sumatrę w celu poszukiwań "człowieka karłowatego". Na miejscu Davies spotkał się z brytyjskim fotografem Jeremy Holdenem, który współpracował z Debbie Martyr. Naukowcy mają nadzieję że dzięki aktualnym mapom zasięgu Orang Pendeka, gdzie znaleziono odciski tego hominida uda się zdobyć kolejne informacje. Do zadań naukowców należy zbadanie teorii Homo floresiensis.

Kryptozoologia


[url=http://cryptomundo.com/cryptozoo-news/davies-pendek-07/]Czytaj więcej na cryptomundo.com[/url]
Komentarze | Napisz komentarz
 

[NEWS] Goryle na czele listy gatunków zagrożonych wyginięciem
(dodano: 15 Sep 2007, 21:34)

KryptoZooW ostatnią Środę, 12 września, organizacja World Conservation Union opublikowanała ważącą około tony listę 16 306 gatunków zwierząt i roślin zagrożonych wyginięciem. Stworzono też listę 41 415 gatunków, które w najbliższym czasie mogą wobec takiej groźby stanąć.
Na owych listach znalazła się 1/3 wszystkich istniejących gatunków płazów, 1/4 gatunków ssaków, 1/8 gatunków ptaków oraz ponad 70% gatunków roślin.
Jako główną przyczynę zaistnienia tak poważenej degradacji środowiska wymienia się działalność człowieka - polowania, niszczenie środowiska naturalnego i powodowanie zmian klimatycznych.
Gatunków wymienionych w pierwszej liście (są wśród nich goryle, orangutany, koralowce...) prawdopodobnie nie można już uratować. Na liście znajduje się także delfin z z Jangcy, który prawdopodobnie już wyginął.
Komentarze | Napisz komentarz
 

Nowe gatunki jaszczurek z chińskiej prowincji Chiang Mai
(dodano: 15 Sep 2007, 20:58)

Komentarze | Napisz komentarz
 

[NEWS] Kolejny filmik fake - ropen
(dodano: 15 Sep 2007, 20:52)

Na portal cryptomudo.com dnia 13 września Azrul Hisyam Saleh wysłała linka do minifilmu pokazującego papuaskiego latającego gada - ropena. Jak to w przypadku wielu takich kiepskich filmów można się zastanwiać nad jego prawdziwością. Czy była to fregata, zfałszowany montaż "zaginionego świata"- nie wiadomo. Żarty i wybryki internautów na Youtubie są nieograniczone.

[url=http://www.cryptomundo.com/cryptozoo-news/1924-pterosaur//dokument]Czytaj więcej na Cryptomundo.com[/url]
Komentarze | Napisz komentarz
 

Copyright © 2004 - 2016 by KryptoZoo :: Powered by Marek Sęk