Nick:   Hasło: Zapamiętaj :: Nie masz konta? Zarejestruj się
Pas cnoty i jego zalety

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, kredyty, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...

Quizy w KryptoZoo
 Witaj w KryptoZoo, serwisie poświęconym w całości kryptozoologii. Jeśli nazwa "kryptozoologia" nic Ci nie mówi, już spieszymy z wyjaśnieniami. Kryptozoologia (z gr. kryptos - ukryty, zoon - zwierzę, logos - nauka) to nauka biologiczna o najszerszych horyzontach poznawczych, zajmująca się zbieraniem informacji na temat nieznanych nauce i niezbadanych gatunków zwierząt. Dzięki tej stronie dowiesz się czym naprawdę są zwierzęta pokroju Chupacabry czy Yeti, do których oficjalna zoologia odwraca się plecami, a także... które z nich faktycznie istnieją. Podstawowe informacje o kryptozoologii w pigułce znajdziesz tutaj.


[NEWS] Co w trawie piszczy x 2
(dodano: 03 Nov 2007, 21:35)

Komentarze | Napisz komentarz
 

[NEWS]
(dodano: 27 Oct 2007, 21:59)

Komentarze | Napisz komentarz
 

[NEWS] Lew w Zachodniej Virginii?
(dodano: 27 Oct 2007, 21:36)

Komentarze | Napisz komentarz
 

Pennsylvański Bigfoot
(dodano: 22 Oct 2007, 16:30)

KryptoZoo
16 Września tego roku w północno-zachodniej Pennsylvanii R. Jacobs zainstalował na drzewach aparaty, które robiły zdjęcia automatycznie gdy w ich polu widzenia coś się poruszało. Na ziemi porozstawiane zostały kostki mineralne i wabik zapachowy na jelenie. Jacobs nie miał zamiaru uzyskać zdjęć Wielkiej Stopy, zrobił to, ponieważ miał nadzieję na zdjęcia jeleni, które przemierzałyby ten szlak.

Na pierwszym zdjęciu widać dwa niedźwiadki, na następnych miśków już brak, natomiast pojawia się małpo-podobne zwierzę. Na trzecim widać jak stworzenie wącha ziemię w miejscu, gdzie zostawiono przynętę na łosie. 

Ze względu na prawa autorskie fotki dostępne są tylko na >>[url=http://www.bfro.net/avevid/jacobs/jacobs_photos.asp]stronie BFRO[/url]<<. Zwierzę to jest oficjalnie nazywane Stworzeniem Jacobsa ("Jacob's Creature").
Kryptozoologia
Komentarze | Napisz komentarz
 

Copyright © 2004 - 2016 by KryptoZoo :: Powered by Marek Sęk