KryptoZoo
Witaj w KryptoZoo, serwisie poświęconym w całości kryptozoologii, czyli dziedzinie zajmującej się zbieraniem informacji na temat nieznanych nauce i niezbadanych gatunków zwierząt. Tutaj dowiesz się, czym naprawdę są zwierzęta pokroju Chupacabry czy Yeti, a także... które z nich faktycznie istnieją. Podstawowe informacje o kryptozoologii w pigułce znajdziesz tutaj.
Audycja radiowa o Chupacabrze
(dodano: 19 Jul 2015, 17:13)

Radio Paranormalium


Radio Paranormalium organizuje kolejną audycję o tematyce kryptozoologicznej. Tym razem dyskusja na antenie poświęcona będzie Chupacabrze i podobnym stworzeniom.

Czym była tajemnicza Chupacabra? Eksperymentem genetycznym, stworem z kosmosu, przybyszem z innego wymiaru, żywą sondą obcych, a może... mitem. O nieznanych faktach na temat tego stwora będziemy rozmawiać dziś o 20:30 w Radiu Paranormalium. Zapraszamy. Audycja na żywo!
Komentarze | Napisz komentarz
 

Ślady stóp diabła w Japonii
(dodano: 06 Jul 2015, 01:25)

Bigfoot


W sierpniu 1992 roku w nadbrzeżnej wsi Kuji w japońskiej prefekturze Iwate pewnego ranka para ludzi wyszła na swoje pole fasoli i zastała nietypowy widok. Poprzez pole, pośród traw, biegła wydeptana ścieżka dziwnych śladów, i ciągnęła się aż do podszycia. Ślady nie przypominały niczego, co widzieli wcześniej ludzie, którzy całe swoje życie mieszkali w tej okolicy. Dziwne tropy ciągnęły się przez ponad 20 metrów i znikały w otaczającym pole lesie...

Czytaj więcej
Komentarze | Napisz komentarz
 

Mieszkaniec Missouri zarejestrował "sprzeczkę Bigfootów"
(dodano: 26 Jun 2015, 23:32)

Bigfoot


Badacz Bigfoota z Missouri opublikował nagranie dźwiękowe zawierające niezidentyfikowane dźwięki, które - jak przypuszcza - można przypisać stworzeniu o nieudowodnionej proweniencji.

Czytaj więcej
Komentarze | Napisz komentarz
 

Audycja radiowa o hominidach
(dodano: 20 Jun 2015, 17:01)

Radio Paranormalium


W najbliższą niedzielę 21 czerwca Radio Paranormalium nada kolejną audycję kryptozoologiczną na żywo, tym razem tematem będą hominidy. Zapraszamy do słuchania już od 19:00!
Komentarze | Napisz komentarz
 

Folklor Sussex: Liściasty Człowiek ukrywa się wśród drzew
(dodano: 30 May 2015, 00:16)

Las w Sussex


Spośród ciemności wyszła wysoka, wrzecionowata postać, która jednak przypuszczalnie pokryta była sierścią, na której zaś spoczywały liście. Kreatura wydawała ohydny odór, a pośród jej poplątanych włosów dojrzeliśmy dwoje płonących oczu. Wyobrażasz sobie, jak bardzo byliśmy wystraszeni, tak że uciekliśmy, ani razu nie oglądając się za siebie czy potwór ruszył za nami...

Czytaj więcej
Komentarze | Napisz komentarz