Nick:   Hasło: Zapamiętaj :: Nie masz konta? Zarejestruj się
strój do jazdy konnej | Zobacz piękne Fordanserki www.fordanserki.eu

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, kredyty, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...

Quizy w KryptoZoo
Szukaj Nessie w Street View!
Dodano: 2015-05-29 23:29:29


Zwolennicy istnienia Potwora z Loch Ness mają w ręku nowe narzędzie do śledzenia stworzenia. Firma Google w ramach usługi Street View udostępniła możliwość zwiedzania szkockiego jeziora Loch Ness.

Podczas przeglądania okolic Loch Ness, człowiek-wskazówka zamienia się w potwora, dając użytkownikom możliwość zrobienia zbliżeń różnych obszarów jeziora. Udostępnienie nowej funkcji to jeden z elementów obchodów rocznicy wykonania słynnego zdjęcia Nessie, które ukazało się w prasie w kwietniu 1934 roku.

Jak można się domyślić, głównym celem nowej funkcji jest zachęcenie turystów do odwiedzania okolic Loch Ness. Przyznał to zresztą Malcolm Roughead, szef serwisu VisitScotland: "Projekt Widok Ulicy jest dla nas bardzo ekscytujący. Cieszy nas, że zespół Google został zainspirowany przez tego potwora, podobnie jak tysiące turystów którzy przyjeżdżają do Loch Ness każdego roku w nadziei, że uda im się go dostrzec".

Mamy więc kolejną próbę ożywienia kryptydy, która - jeśli w ogóle istniała - najprawdopodobniej już wymarła. Choć inicjatywa Google na pierwszy rzut oka wydaje się interesująca, może to być jedynie próba "ożywienia trupa" i raczej nie powinniśmy się spodziewać jakiegoś wysypu wiarygodnych zgłoszeń obserwacji zwierzęcia.

Na podstawie: Daily Record
Opracowanie: Ivellios

Copyright © 2004 - 2016 by KryptoZoo :: Powered by Marek Sęk