Nick:   Hasło: Zapamiętaj :: Nie masz konta? Zarejestruj się
Kup dziś najnowsze czapki, koszulki i paski od NewEra - czapki z daszkiem od NewEra-PL - zamów online!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, kredyty, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...

Quizy w KryptoZoo
 Witaj w KryptoZoo, serwisie poświęconym w całości kryptozoologii. Jeśli nazwa "kryptozoologia" nic Ci nie mówi, już spieszymy z wyjaśnieniami. Kryptozoologia (z gr. kryptos - ukryty, zoon - zwierzę, logos - nauka) to nauka biologiczna o najszerszych horyzontach poznawczych, zajmująca się zbieraniem informacji na temat nieznanych nauce i niezbadanych gatunków zwierząt. Dzięki tej stronie dowiesz się czym naprawdę są zwierzęta pokroju Chupacabry czy Yeti, do których oficjalna zoologia odwraca się plecami, a także... które z nich faktycznie istnieją. Podstawowe informacje o kryptozoologii w pigułce znajdziesz tutaj.

[NEWS]
(dodano: 27 Oct 2007, 21:59)

Newark, stan New Jersey, USA.

Dawn Pettite w czasie drogi do domu zauważyła zwierzę podobne do jelenia.
 

[NEWS] Lew w Zachodniej Virginii?
(dodano: 27 Oct 2007, 21:36)

KryptoZoo

Chrabstwo Greenbrier, Zachodnia Virginia, USA, 17 Października

Lokalny myśliwy, Jim Shortridge, był w trakcie polowania gdy nagle zauważył lwa. Dorosłego samca afrykańskiego lwa.
 

Pennsylvański Bigfoot
(dodano: 22 Oct 2007, 16:30)

KryptoZoo
16 Września tego roku w północno-zachodniej Pennsylvanii R. Jacobs zainstalował na drzewach aparaty, które robiły zdjęcia automatycznie gdy w ich polu widzenia coś się poruszało. Na ziemi porozstawiane zostały kostki mineralne i wabik zapachowy na jelenie. Jacobs nie miał zamiaru uzyskać zdjęć Wielkiej Stopy, zrobił to, ponieważ miał nadzieję na zdjęcia jeleni, które przemierzałyby ten szlak.

Na pierwszym zdjęciu widać dwa niedźwiadki, na następnych miśków już brak, natomiast pojawia się małpo-podobne zwierzę. Na trzecim widać jak stworzenie wącha ziemię w miejscu, gdzie zostawiono przynętę na łosie. 

Ze względu na prawa autorskie fotki dostępne są tylko na >>[url=http://www.bfro.net/avevid/jacobs/jacobs_photos.asp]stronie BFRO[/url]<<. Zwierzę to jest oficjalnie nazywane Stworzeniem Jacobsa ("Jacob's Creature").
Kryptozoologia
 

[NEWS] 40 Rocznica Wielkiej Stopy
(dodano: 20 Oct 2007, 00:25)

Kryptozoologia


20 Października 1967
 

Karłowaty manat i nowe gatunki ssaków z Amazonii
(dodano: 18 Oct 2007, 12:39)

Jak podaje strona Marca van Roosmalena odkryto nowy gatunek karłowatego manata: Trichechus bernhardii. Mark van Roosmalen opisał również odkryty w 2004 roku gatunek wilelkiej pekari, która to obecnie nosi miano Pecari maximus. Pojawiła się również lista nowo odkrytych gatunków z amazońskich lasów oraz grupka kilku zwierząt czekających na odkrycie. Wśród nich jest między innymi jakiś karłowaty tapir oraz niezwykły białogardły czarny jaguar z rodzaju Panthera, kilka gatunków małp szerokonosych z rodzaju Ateles i pokrewnych. Zwierzeta te ciągle czekają na odkrycie i opisanie.

Kryptozoologia
Prawdopodobnie czaszka nowego gatunku pantery - Panthera sp. nov. (nie będącego bynajmniej formą melanistyczną)- onça-canguçú


[url=http://www.marcvanroosmalen.org/dwarfmanatee.htm/dokument]Czytaj więcej na marcvanroosmalen.org[/url]
 

Copyright © 2004 - 2016 by KryptoZoo :: Powered by Marek Sęk