Nick:   Hasło: Zapamiętaj :: Nie masz konta? Zarejestruj się
http://www.traidenis-pol.com/produkty/przydomowe-oczyszczalnie-nv | 5-APB

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, kredyty, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...

Quizy w KryptoZoo
 Witaj w KryptoZoo, serwisie poświęconym w całości kryptozoologii. Jeśli nazwa "kryptozoologia" nic Ci nie mówi, już spieszymy z wyjaśnieniami. Kryptozoologia (z gr. kryptos - ukryty, zoon - zwierzę, logos - nauka) to nauka biologiczna o najszerszych horyzontach poznawczych, zajmująca się zbieraniem informacji na temat nieznanych nauce i niezbadanych gatunków zwierząt. Dzięki tej stronie dowiesz się czym naprawdę są zwierzęta pokroju Chupacabry czy Yeti, do których oficjalna zoologia odwraca się plecami, a także... które z nich faktycznie istnieją. Podstawowe informacje o kryptozoologii w pigułce znajdziesz tutaj.

Analiza skóry i tajemnicze bycze wilki z Andów
(dodano: 11 May 2008, 18:55)

Kryptozoologia
Skóra wilka z Andów znajdująca się w Muzeum Zoologicznym w Monachium (Alan Pringle/Fortean Picture Library
 

Bigfoot a Jezus
(dodano: 09 May 2008, 23:46)

Kryptozoologia


Wieść z cyklu "kryptydzie nadinterpretacje". Tym razem na tapecie porównywanie wizerunku Jezusa z figur i całunu turyńskiego do Wielkiej Stopy 'by Loren Coleman'. Więcej informacji i parę zdjęć tutaj. Naturalnie wszystko okraszone odrobiną ciężkostrawnej ironii...
 

Nowy horror z Sasquatchem
(dodano: 09 May 2008, 23:22)

Kryptozoologia


Pojawiły się pierwsze informacje i trailer nowego horroru o słynnym, jak świat długi i szeroki, Sasquatchu. Hm... i właściwie na tym koniec owych informacji. Wszystkie dokładniejsze dane maja narazie status TBA (To Be Announced - ).

Źródło: Synthetic Cinema International
 

Malagnira
(dodano: 04 May 2008, 20:19)

Kryptozoologia


Malagnira jest tajemniczym przedstawicielem grupy naczelnych, nierozpoznanym dotychczas przez zoologów i doniesionym przez kryptozoologa i badacza lamurków myszatych - Dra Rakotoarisona w 1993 roku. Jest to niewielkie zwierzę, będące według sprawozdawców mniejsze nawet od karłowatego lemurka myszatego (Microcebus myoxinus).  O istnieniu tego stworzenia wiemy dzięki opowiadaniom plemienia Sakalava du Menabe z zachodniego Madagaskaru, żyjącego wokół zbiornika wodnego o nazwie Tsingy de Bermaraha.

Czytaj więcej
 

Boliwijski delfin rzeczny
(dodano: 02 May 2008, 21:23)

Kryptozoologia


Niezwykle rzadki boliwijski delfin rzeczny został oficjalnie sklasyfikowany jako nowy gatunek. Ssak został uznany przez rząd boliwijski jako narodowy symbol wysiłku na rzecz ochrony przyrody. Delfin otrzymał łacińską nazwę Inia boliviensis. Klasyfikacja boliwijskiego delfina rzecznego została przyjęta z radością przez Stowarzyszenie na rzecz Ochrony Waleni i Delfinów (Whale and Dolphin Conservation Society).

Według Fernando Trujillo, czołowego boliwijskiego badacza delfinów, delfiny rzeczne należą do najbardziej zagrożonych gatunków spośród wszystkich delfinów i waleni. Obecnie, szczególnie po wymarciu baiji (delfin z chińskiej rzeki Jangcy), podjęto dużo większe niż dotychczas środki mające zapobiec wyginięciu delfinów. "Nie możemy dopuścić, by boliwijski delfin rzeczny podzielił los baiji", powiedział Trujillo.
 

Copyright © 2004 - 2016 by KryptoZoo :: Powered by Marek Sęk