KryptoZoo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /home/srv22477/domains/kryptozoologia.pl/public_html/switches-act-kryptozoo.php on line 1811: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given
KryptoZoo | Blogi |

102 motywacyjne cytaty o optymizmie i pozytywnym myśleniu » m-Zarabianie

Dodano: 2024-02-09 13:33:07 | Wyświetleń: 156

Tagi:

Ciekawe, inspirujące cytaty o optymizmie, które pomogą Ci mieć pozytywne nastawienie do życia.

„Gdy uświadomisz sobie, że zasługujesz na świetlaną przyszłość, to porzucenie mrocznej przeszłości jest najlepszym wyborem, jaki kiedykolwiek podejmiesz” (Roy T. Bennett, Światło w sercu).
https://m-zarabianie.com/2020/01/motywacyjne-cytaty-o-optymizmie.html?fbclid=IwAR1zooaUSvF0nVKzWeWJ6Bu-6Ttdo6Ovp2cKYiWvtlwElD-BARkFu78ZCJA#google_vignetteZachęcamy również do lektury innych wpisów tego użytkownika:

· quatl-pietrzak 2018. Info o Przetrwaniu (czytany 200 razy)
· Internetowa baza tekstów prawnych OpenLEX (czytany 159 razy)

Tutaj możesz skomentować wpis "102 motywacyjne cytaty o optymizmie i pozytywnym myśleniu » m-Zarabianie". Pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane przez właścicieli blogów. Zanim dodasz nowy komentarz, zapoznaj się z regulaminem KryptoZoo.
Pamiętaj, aby w komentarzu nie podawać swojego adresu email! Jeśli chcesz, aby inni użytkownicy mogli się z Tobą skontaktować, podaj swojego emaila w odpowiednim polu podczas wpisywania komentarza.


Twój nick:

E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:

BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiemDo tego artykułu nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!