KryptoZoo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /home/srv22477/domains/kryptozoologia.pl/public_html/switches-act-kryptozoo.php on line 1811: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given
KryptoZoo | Blogi |

Wpis #1

Dodano: 2011-06-22 18:31:24 | Wyświetleń: 2591

Tagi:

Zastanawiam się na pierwszym postem, jakim uraczyć ten zacny portal (to nie lizustwo, naprawdę tak uważam). I z tysięcy tematów jakie mi się nasuwają na myśl, chyba najlepiej będzie napisać coś o samej kryptozoologii chyba. Co znaczy w moim życiu i jak się nią zainteresowałem? Ciekawy temat, nie ma co (czemu mam wrażenie że nikt go nie przeczyta?).

 

Moje konto na forum kryptozoologicznym, pojawiło się w roku 2006 i naprawdę mało co pamiętam z owego okresu, ale konto jest, więc musi być moje. O ile pamiętam, na samym początku nazywało się „apokalipsa_14”. Tak tyle miałem wtedy lat, w dniu zakładanie, więc bystrzy szybko policzą, ile mi już lat na kark wskoczyło. A dla tych mniej bystrych, napiszę wprost. Dziewiętnaście.

 

Z pierwszych moich kroków na forum dumny nie byłem, bowiem wpadło mi ostrzeżenie, czy dwa. Pisałem niepoprawną polszczyzną, oraz niepoprawną polską gramatyką. Zaczynałem zdania małą literą(!) i do dzisiaj klęczę za to na grochu. Teraz moim zdaniem troszkę się poprawiłem, ale do ideału sporo brakuje. Najbardziej irytują powtórzenia, co jak dobrze wiedzieć, oznacza ubogie słownictwo. Kur…

 

A więc tą dziedziną nauki zająłem się po obejrzeniu kilku odcinków „Nie do wiary” emitowanego swego czasu na antenie TVN’u. Jeden był o Yeti, jeden o Yowie, a trzeci znowu o najzajebistszej poczwarze, jaką człowiek wymyślił, o El Chupacabrasie. Chcą poszerzyć moje horyzonty na te stworzonka i na świat, zacząłem przeczesywać Internet. Szybko trafiłem na właśnie KryptoZoo, które wtedy jeszcze miało taki świetny, czarny layout. Wszędzie toczyły się wzmożone dyskusje o kryptozoologii oraz o dziwnych stworach, kilku ludzi pisało swoje własne relacje. No, śmiechu miałem co nie miara, zwłaszcza z tego drugiego. A ile się dowiedziałem o mojej Chupie, to głowa pękała. Ale też wrzucałem swoje trzy grosze do dyskursu i teraz jestem tu.

 

A teraz co znaczy w moim życiu. Uwaga: nic. Nie jestem człowiekiem, który swoje prywatne zainteresowania i hobby przedkłada ponad życie prywatne czy życie społeczne. No bo i po co? A ni z tego zysk, ani reputacja… A więc ja sobie będę wielbił moje dziedziny wiedzy, ty wielb swoje i niech tak zostanie. A swoją drogą, miło że na Kryptozoo pojawiła się możliwość blogowania oraz wyrzucania swoich myśli w szerszej formie, niż post na forum i mam nadzieję zobaczyć tu blogi innych użytkowników.

 

A w następnym wpisie, napiszę krótko o Chupacabrze.

Trzymajcie się chłodno (letni odpowiednik „trzymajcie się ciepło).Zachęcamy również do lektury innych wpisów tego użytkownika:


Tutaj możesz skomentować wpis "Wpis #1". Pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane przez właścicieli blogów. Zanim dodasz nowy komentarz, zapoznaj się z regulaminem KryptoZoo.
Pamiętaj, aby w komentarzu nie podawać swojego adresu email! Jeśli chcesz, aby inni użytkownicy mogli się z Tobą skontaktować, podaj swojego emaila w odpowiednim polu podczas wpisywania komentarza.


Twój nick:

E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:

BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem  • Dont toch me (2011-08-07 15:54:25)
    Pisz ile wlezie, wtedy moze stronka sie rozkreci. A , mozesz takze ja rozglosic. By miala wiecej fanow...XD