KryptoZoo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /home/srv22477/domains/kryptozoologia.pl/public_html/switches-act-kryptozoo.php on line 1811: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given
KryptoZoo | Blogi |

Wielkie testy blogów w KryptoZoo

Dodano: 2011-06-11 20:25:13 | Wyświetleń: 2457


Większość działu na blogi jest już praktycznie gotowa, czas najwyższy więc rozpocząć wielkie testy blogów w KryptoZoo! Mam nadzieję, że blogi spotkają się z uznaniem i staną się polem aktywności wielu z was.

Na chwilę obecną w blogach działają nastepujące funkcjonalności:

- dodawanie, edytowanie i usuwanie notek

- tagi

- dodawanie i usuwanie plików

- moderowanie komentarzy

Jeśli czegoś brakuje to piszcie :P

Przy każdym wpisie, tuż pod tytułem, znajdują się ikonki umożliwiające wrzucenie linka do wpisu na popularne serwisy społecznościowe.

Edytor notek jest wyposażony w moduł WYSIWYG, co oznacza, że nie trzeba kopać w kodzie HTML - notki pisze się podobnie jak dokumenty w Wordzie.

Życzę długich i ciekawych notek! W KryptoZoo można dodawać notki o tematyce kryptozoologicznej, zoologicznej i generalnie przyrodniczej.Zachęcamy również do lektury innych wpisów tego użytkownika:


Tutaj możesz skomentować wpis "Wielkie testy blogów w KryptoZoo". Pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane przez właścicieli blogów. Zanim dodasz nowy komentarz, zapoznaj się z regulaminem KryptoZoo.
Pamiętaj, aby w komentarzu nie podawać swojego adresu email! Jeśli chcesz, aby inni użytkownicy mogli się z Tobą skontaktować, podaj swojego emaila w odpowiednim polu podczas wpisywania komentarza.


Twój nick:

E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:

BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem  • Ivellios (2011-06-11 20:26:15)
    Wypadałoby też komentarze przetestować ;-)


  • Herr Klebstoff (2011-06-12 22:52:10)
    Teraz ogarnąć te blogi ;-)