KryptoZoo
KryptoZoo | Blogi | Instrukcja życia w systemie duchowo - informacyjnym

Alternatywna troska o ekosystem

Dodano: 2024-08-24 17:39:36 | Wyświetleń: 648

Tagi:

Troska o ekosystem może być z potrzeby serca, z przekonania, a nawet z rozsądku i świadomości. Jest również troską o nasze ciało fizyczne i duchowe. Natomiast brak troski o ekosystem jest zamachem na nasze ciało i duszę. Jest też możliwość alternatywy albo z potrzeby serca albo z przekonania, a nawet z rozsądku i świadomości. Czyli totalny kompromis. Proszę o komentarze.



 



Zachęcamy również do lektury innych wpisów tego użytkownika:

· Apel o nie czynienie destrukcji... (czytany 995 razy)
· Anulowanie przez odpuszczenie i nawrócenie (czytany 312 razy)
· Totalna akceptacja zwierząt. (czytany 428 razy)
· Talenty - zdolności (czytany 367 razy)
· Alegorie spożywania ciała i picia krwi (czytany 1181 razy)

Tutaj możesz skomentować wpis "Alternatywna troska o ekosystem". Pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane przez właścicieli blogów. Zanim dodasz nowy komentarz, zapoznaj się z regulaminem KryptoZoo.
Pamiętaj, aby w komentarzu nie podawać swojego adresu email! Jeśli chcesz, aby inni użytkownicy mogli się z Tobą skontaktować, podaj swojego emaila w odpowiednim polu podczas wpisywania komentarza.


Twój nick:

E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:

BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem



Do tego artykułu nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!