Kryptozoologia
 
Obecny czas: 28 Kwi 2024, 13:54

Wszystkie czasy w strefie UTC






Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Odp: Pennsylvański Bigfoot
PostWysłany: 27 Paź 2007, 12:07 
Zaawansowany
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lip 2007, 23:05
Posty: 231
Cytuj:
Aczkolwiek, doczepić się można, to dziwnej pozycji tego stworzenia na fotce 2.....przyznam, iż na niedźwiedzia to nietypowa pozycja...mimo to jestem za tym, że to niedźwiedź.


To najłatwiejsze wyjście. Widzimy coś dziwnego...nie wiemy co to...nie możemy tego wytłumaczyć...ale trochę przypomina wyliniałego niedźwiedzia...trochę...więc to musi być niedźwiedź...i każdy jest dumny, że udało mu się rozwiązać strasznie trudną zagadkę.

Zastanawiam się jaki dowód jest dla Was wystarczająco dobry. Każde zdjecie to dziecko fotoshopu a każdy filmik to fake. Większość na pewno, ale jakie mamy dowody na to, że akurat to zdjęcie to fałszywka? Film Gabla też moim zdaniem zasługuje na większe zainteresowanie, ale skoro cryptomundo orzeka, że to fake i na innych stronach piszą to samo to tutaj każdy się z tym zgadza. Przecierz tam są tacy sami userzy, ich teorie nie są poparte żadnymi dowodami, to tylko zwykłe hipotezy. Pamiętajmy, że nie kazde nowo odkryte zwierze jest nowym gatunkiem żaby lub owada.

_________________
ImageKiedy bezpowrotnie tracimy to co najbardziej kochamy, nasze życie staje w martwym punkcie.


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Pennsylvański Bigfoot
PostWysłany: 27 Paź 2007, 14:54 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2006, 12:53
Posty: 1906
Miejscowość: z Krainy Leniwców
Ajris00 napisał(a):
ale skoro cryptomundo orzeka, że to fake i na innych stronach piszą to samo to tutaj każdy się z tym zgadza. Przecierz tam są tacy sami userzy, ich teorie nie są poparte żadnymi dowodami, to tylko zwykłe hipotezy. Pamiętajmy, że nie kazde nowo odkryte zwierze jest nowym gatunkiem żaby lub owada.

A GDZIE TU DO JASNEJ CH... KTOŚ ORZEKA, ŻE TAK JEST NA PEWNO?!?!?



Pardą, ale już mnie k00rwica trafia jak kolejny raz słyszę, że Cryptomundo to jakaś wyrocznia ;-\ Cryptomundo to tylko miejsce gdzie znajdujemy info, nie jest żadnym źródłem informacji, i jak już pisałęm, nawet wręcz przeciwnie, bo Coleman ma tendencje do pieprzenia głupot jak tylko pojawi się jakaś informacja o kryptydzie i osobiście nie lubię tego człowieka, bo komercjalizuje kryptozoologię.


No, to sprawę CM mamy już za sobą. Teraz w kwestii "to jest na pewno fake" - Treści zawarte w tematach są WYŁĄCZNIE prywatną opinią użytkowników i nie przedstawiają oficjalnego stanowiska redakcji. Bo takowego nawet nie ma. Kazdy ma własne zdanie, do przedstawiania stanowiska KryptoZoo w danej sprawie ma prawo tylko i wyłącznie Ivellios, ale i tak mogą to być sprawy ściśle administracyjne, bo jak już pisałem, w tematach takich jak ten każdy redaktor, user, gość itd. ma własne zdanie i nawet admin nie może go narzucić. Amen. 

_________________
Kryptozoologia


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Pennsylvański Bigfoot
PostWysłany: 27 Paź 2007, 16:24 
Zaawansowany
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lip 2007, 23:05
Posty: 231
Chupas napij się meliski jest najlepsza na PSM, wyluzuj i czytaj moje posty ze zrozumieniem. Słowa które cytujesz miały znaczyć tylko: ludzie miejcie własne zdanie na ten temat i nie sugerujcie się tym co piszą na innych stronach. A że CM zna tutaj każdy dałam je jako przykład. Więc po co robisz zamieszanie tam gdzie nie jest ono potrzebne? 

[quote]No, to sprawę CM mamy już za sobą. Teraz w kwestii "to jest na pewno fake" - Treści zawarte w tematach są WYŁĄCZNIE prywatną opinią użytkowników i nie przedstawiają oficjalnego stanowiska redakcji. Bo takowego nawet nie ma. Kazdy ma własne zdanie, do przedstawiania stanowiska KryptoZoo w danej sprawie ma prawo tylko i wyłącznie Ivellios, ale i tak mogą to być sprawy ściśle administracyjne, bo jak już pisałem, w tematach takich jak ten każdy redaktor, user, gość itd. ma własne zdanie i nawet admin nie może go narzucić. Amen. [[quote]

Doskonale o tym wiem nie trzeba mi tego tłumaczyć  :)

_________________
ImageKiedy bezpowrotnie tracimy to co najbardziej kochamy, nasze życie staje w martwym punkcie.


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Pennsylvański Bigfoot
PostWysłany: 27 Paź 2007, 16:55 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2006, 12:53
Posty: 1906
Miejscowość: z Krainy Leniwców
Ajris00 napisał(a):
ludzie miejcie własne zdanie na ten temat i nie sugerujcie się tym co piszą na innych stronach.

A ktoś takowego nie ma?

_________________
Kryptozoologia


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Pennsylvański Bigfoot
PostWysłany: 27 Paź 2007, 16:59 
Średnio zaawansowany
Średnio zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Paź 2007, 20:13
Posty: 51
Miejscowość: Radom
Chupas napisał(a):
Ajris00 napisał(a):
ludzie miejcie własne zdanie na ten temat i nie sugerujcie się tym co piszą na innych stronach.

A ktoś takowego nie ma?


wydaje się że Ajris, miała na myśli to, że wiele osób np. czyta CryptoMundo i potem kopiuje to co tam było napisane, nie chcąc nawet pomyślec po swojemu, nad danym zagadnieniem (oczywiscie CryptoMundo jest przykładem).

_________________
Zabiłem wrogów, zabiłem swoich sprzymierzeńców, zabiłem poddanych, kobiety i mężczyzn, a że było mi mało, zabiłem i siebie


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Pennsylvański Bigfoot
PostWysłany: 27 Paź 2007, 17:28 
Specjalista
Specjalista
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Sty 2007, 16:23
Posty: 593
Miejscowość: Kraków
Cóż, stworzenie na trzecim zdjęciu pochyla się w sposób, który bardziej przypomina człowieka niż niedźwiedzia. Ale też jak się dobrze przypatrzeć to widać ogon, więc raczej odpada człowiek bądź małpa człekokształtna.

_________________
Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego. Marek Aureliusz


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Pennsylvański Bigfoot
PostWysłany: 27 Paź 2007, 18:34 
Zaawansowany
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lip 2007, 23:05
Posty: 231
Kartel napisał(a):
Chupas napisał(a):
Ajris00 napisał(a):
ludzie miejcie własne zdanie na ten temat i nie sugerujcie się tym co piszą na innych stronach.

A ktoś takowego nie ma?


wydaje się że Ajris, miała na myśli to, że wiele osób np. czyta CryptoMundo i potem kopiuje to co tam było napisane, nie chcąc nawet pomyślec po swojemu, nad danym zagadnieniem (oczywiscie CryptoMundo jest przykładem).


Dokładnie o to mi chodziło, nie zarzucam Ci Chupas, że nie masz własnego zdania.

Zastanawia mnie co znajduje się na 3 zdjęciu miedzy łapami istoty, przed chwilą jak jeszcze raz ogladałam tą fotkę wydawało mi się, że to jakby karykaturalnie wygięta głowa zwrócona w kierunku kamery ???

_________________
ImageKiedy bezpowrotnie tracimy to co najbardziej kochamy, nasze życie staje w martwym punkcie.


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Pennsylvański Bigfoot
PostWysłany: 27 Paź 2007, 18:36 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 18:18
Posty: 2960
Miejscowość: Łódź
Cytuj:
To najłatwiejsze wyjście. Widzimy coś dziwnego...nie wiemy co to...nie możemy tego wytłumaczyć...ale trochę przypomina wyliniałego niedźwiedzia...trochę...więc to musi być niedźwiedź...i każdy jest dumny, że udało mu się rozwiązać strasznie trudną zagadkę.

Nie trochę, tylko najprawdopodobniej...
Akurat w tym przypadku zasugerowałem się newsem na cryptomundo i dlatego mam teraz takie zdanie na ten temat.
Nie można zmienić zdania ?
Swoją drogą....wrócę to części mojej wypowiedzi z mojego poprzedniego postu.
Gdzie do licha pozostałe zdjęcia które zostały wykonane temu stworzeniu ?
Ponoć takowe były...pisało o tym, o dziwo nie na cryptomundo, a na bigfootforum.
A może na kolejnych fotkach, widać stworzenie, bardziej "niedźwiedziowate", niż na poprzednich 2 zdjęciach.

Cytuj:
udzie miejcie własne zdanie na ten temat i nie sugerujcie się tym co piszą na innych stronach.

Swe zdanie zmieniłem raz...gdyby tak nie było, to w tym poście umieściłbym link do nowego niusu, o tym, że jako "potworem" Jacoba jest bonobo....szympans bonobo.
Mimo, iż w pierwszym poście zasugerowałem, że zwierz ma "szympansią" sylwetkę.
Tego niestety, nie uczynię...

_________________
Image


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Pennsylvański Bigfoot
PostWysłany: 27 Paź 2007, 18:57 
Początkujący
Początkujący
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Kwi 2006, 12:25
Posty: 47
Zaden niedzwiedz nie ma tak szczuplych nog.Wystarczy spojrzec na pierwsze zdjecie gdzie sa niedziwadki.Istota na zdjeciach nie jest wogole podobna do niedzwiedzia.Typowa sylwetka naczelnych.Jesli to jest wylinialy niedzwiedz to straszny byl z niego anorektyk.

_________________
Howay the Lads, Howay the Lads...

You can hear the Geordie roar,
Everytime the Magpies score,
We're the most United team in all the land


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Pennsylvański Bigfoot
PostWysłany: 27 Paź 2007, 19:01 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2006, 12:53
Posty: 1906
Miejscowość: z Krainy Leniwców
Ajris00 napisał(a):
Zastanawia mnie co znajduje się na 3 zdjęciu miedzy łapami istoty, przed chwilą jak jeszcze raz ogladałam tą fotkę wydawało mi się, że to jakby karykaturalnie wygięta głowa zwrócona w kierunku kamery ???

Między łapami istoty jest kostka mineralna dla jeleni. Wydawało mi się, że pisałem o tym w newsie....

_________________
Kryptozoologia


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Pennsylvański Bigfoot
PostWysłany: 27 Paź 2007, 19:12 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 18:18
Posty: 2960
Miejscowość: Łódź
Dejwid19 napisał(a):
Zaden niedzwiedz nie ma tak szczuplych nog.Wystarczy spojrzec na pierwsze zdjecie gdzie sa niedziwadki.Istota na zdjeciach nie jest wogole podobna do niedzwiedzia.Typowa sylwetka naczelnych.Jesli to jest wylinialy niedzwiedz to straszny byl z niego anorektyk.

Żaden powiadasz ?
A o dziwo świerzbowiec takie nogi ma
http://www.boingboing.net/2007/10/24/ju ... ot-or.html

Macie tu linka...jak ktoś chce to niech "se" podejrzy....całkiem ciekawa robótka.
http://www.bigfootforums.com/index.php? ... t&id=26148

A może ktoś misiowi, głowę u****ł ?
Upsss....już nic nie piszę, bo to się jeszcze okaże to bigfut był  ::)....

_________________
Image


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Pennsylvański Bigfoot
PostWysłany: 27 Paź 2007, 19:14 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2006, 12:53
Posty: 1906
Miejscowość: z Krainy Leniwców
Kiedrzu napisał(a):
Macie tu linka...jak ktoś chce to niech "se" podejrzy....całkiem ciekawa robótka.
http://www.bigfootforums.com/index.php? ... t&id=26148

A może ktoś misiowi, głowę u****ł ?
Upsss....już nic nie piszę, bo to się jeszcze okaże to bigfut był  ::)....


Jak dla mnie to po prostu ma głowę pochyloną....

_________________
Kryptozoologia


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Pennsylvański Bigfoot
PostWysłany: 27 Paź 2007, 19:28 
Zaawansowany
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lip 2007, 23:05
Posty: 231
[img=http://img231.imageshack.us/img231/4922/beztytuuvb1.th.png]

_________________
ImageKiedy bezpowrotnie tracimy to co najbardziej kochamy, nasze życie staje w martwym punkcie.


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Pennsylvański Bigfoot
PostWysłany: 27 Paź 2007, 19:33 
Początkujący
Początkujący
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Kwi 2006, 12:25
Posty: 47
Kiedrzu i inni sie przyjrzyjcie sie tylniej lapie tego czegos a niedzwiedzia na tych zdjeciach co podales.U tej dziwnej istoty nogi sa bardzo podobne do ludzkich z zarysami miesni natomiast u niedzwiadka noga jest prosta i typowa dla karzdego gatunku niedzwiedzia.e

_________________
Howay the Lads, Howay the Lads...

You can hear the Geordie roar,
Everytime the Magpies score,
We're the most United team in all the land


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Pennsylvański Bigfoot
PostWysłany: 27 Paź 2007, 19:47 
Średnio zaawansowany
Średnio zaawansowany

Rejestracja: 10 Lip 2007, 08:29
Posty: 145
Mi to tam żadnego niedźwiedzia (wyliniałego czy nie) nie przypomina...


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Pennsylvański Bigfoot
PostWysłany: 27 Paź 2007, 20:04 
Specjalista
Specjalista
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Sty 2007, 16:23
Posty: 593
Miejscowość: Kraków
Kiedrzu napisał(a):
A może ktoś misiowi, głowę u****ł ?

Na środkowym zdjęciu (z tych, gdzie komputerowo dodano głowę) wyraźnie widać uszy więc nikt nikogo głowy nie pozbawił

_________________
Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego. Marek Aureliusz


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Pennsylvański Bigfoot
PostWysłany: 28 Paź 2007, 11:51 
Nowa krew
Nowa krew
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Paź 2007, 12:50
Posty: 4
Miejscowość: Radgoszcz
hehe robi sie coraz ciekawiej :]


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Pennsylvański Bigfoot
PostWysłany: 28 Paź 2007, 17:59 
Nowa krew
Nowa krew
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Paź 2007, 11:11
Posty: 9
Miejscowość: mój wyimaigowany świat
Odkąd obejrzałem zdjęcia byłem pewny, że to "chory" misio, ale wy zawsze musicie coś znaleść. Teraz to i ja nie jestem pewny.
Cytuj:
A może ktoś misiowi, głowę u****ł ?

A niezrażony misiaczek liże swoją dawną główkę...

Jak narazie nikt nie podał argumentu, który wskazywałby na to, że to nie jest niedźwiedź. Więc nie wiem skąd posty typu:
Cytuj:
hehe robi sie coraz ciekawiej :]

Cóż, dołączę się: hahaha, ale fajnie

Według mnie ta cała stronka, którą podał Chupas w pierwszym poście to jedna, wielka prowokacja. Jej autor chciał się dowartościować, publikując zdjęcia niedźwiedzia i robiąc wokół tego szum. Swoją drogą na jego miejscu zrobiłbym to samo...


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Pennsylvański Bigfoot
PostWysłany: 28 Paź 2007, 18:11 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2006, 12:53
Posty: 1906
Miejscowość: z Krainy Leniwców
iq1000 napisał(a):
Według mnie ta cała stronka, którą podał Chupas w pierwszym poście to jedna, wielka prowokacja. Jej autor chciał się dowartościować, publikując zdjęcia niedźwiedzia i robiąc wokół tego szum. Swoją drogą na jego miejscu zrobiłbym to samo...

Ta cała stronka to podstrona wieeeeeee(...)eeelkiej (ok, przesadzam :P) organizacji BFRO, która bynajmniej prowokacją nie jest. Jednak trza przyznać, że chwytają się każdego newsa, choćby nie wiem jak głupiego... 

_________________
Kryptozoologia


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Pennsylvański Bigfoot
PostWysłany: 10 Lis 2007, 20:13 
Doświadczony
Doświadczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lip 2007, 20:55
Posty: 891
http://www.npn.org.pl/index.php?subacti ... m=&ucat=1&

Rozpisali się na NPN o tym BigFoocie alias Sasquatchu


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Pennsylvański Bigfoot
PostWysłany: 29 Lis 2007, 08:35 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 18:18
Posty: 2960
Miejscowość: Łódź
Rozwiązanie zagadki
http://pl.youtube.com/watch?v=uciBdRctc ... obs-final/

Czy aby napewno ?
Raczej na pewno.

_________________
Image


 Profil 
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz [ 51 posty(ów) ] Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:



cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group