Kryptozoologia
 
Obecny czas: 05 Maj 2024, 06:28

Wszystkie czasy w strefie UTC






Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 241 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Propozycje odnośnie serwisu
PostWysłany: 27 Gru 2006, 14:31 
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2006, 10:52
Posty: 1748
Miejscowość: Koserz
http://kryptozoo.paranormalium.pl/forum/statistics.php
Macie tu statystyki i nie narzekać.

_________________
Image
Image
Cała nasza nauka, w porównaniu z rzeczywistością, jest prymitywna i dziecinna – ale nadal jest to najcenniejsza rzecz, jaką posiadamy.
                                                                    Albert Einstein


 Profil 
 
 Temat postu: Propozycje odnośnie serwisu
PostWysłany: 27 Gru 2006, 14:39 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 15:01
Posty: 2303
To są statystyki, ale forum
Statystyki strony, typu ilość artykułów, wyświetleń itd, są tutaj:
http://www.kryptozoo.paranormalium.pl/m ... Statistics
Te "aktywne tematy" to kategorie newsów.

Jakby na to nie patrzeć, to jesteśmy jednym z większych (największych?) serwisów kryptozoologicznych ;)

_________________
https://www.ivellios.com/


Ostatnio edytowany przez Ivellios, 27 Gru 2006, 14:40, edytowano w sumie 1 raz

 Profil 
 
 Temat postu: Propozycje odnośnie serwisu
PostWysłany: 27 Gru 2006, 15:24 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2006, 12:53
Posty: 1906
Miejscowość: z Krainy Leniwców
Nie Iv, nie jesteśmy jednym z większych. Jesteśmy największym serwisem kryptozoologicznym w Polsce, tak jak CD-A jest największym czasopismem dla graczy w Polsce, jak Gazeta Wyborcza największym tabloidem itp. A co! Pracujemy i zasługujemy na to miano.

_________________
Kryptozoologia


 Profil 
 
 Temat postu: Propozycje odnośnie serwisu
PostWysłany: 27 Gru 2006, 15:29 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Wrz 2006, 18:27
Posty: 895
Chupas - Ivovi chodziło chyba o to, że jesteśmu jednym z największych na ŚWIECIE..... :wink:

_________________
Ta demokracja to piękny stan, bo w niej się każdy czuje jak pan, bo w niej się każdy czuje jak gość, póki go hołotą nie nazwie ktoś!

www.azyl.schronisko.net - Pomagajmy bezdomnym kotom!


 Profil 
 
 Temat postu: Propozycje odnośnie serwisu
PostWysłany: 27 Gru 2006, 18:11 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2006, 12:53
Posty: 1906
Miejscowość: z Krainy Leniwców
Aaa, to co innego! (^_^) Jak na świecie to jednym z największych, ale jeszcze nie największym. American Monsters bije nas na głowę w ilości artów, Cryptomundo rozkłada na deski pod względem sławy i newsów, Cryptozoology.com niszczy nas jeśli patrzeć na userów forum, BCSCC jest lepsze pod względem... hmmm... chociaż nie, BCSCC nie jest lepsze, a nawet gorsze jeśli patrzeć na tą żałosną listę kryptyd.

_________________
Kryptozoologia


 Profil 
 
 Temat postu: Propozycje odnośnie serwisu
PostWysłany: 27 Gru 2006, 22:07 
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2006, 10:52
Posty: 1748
Miejscowość: Koserz
"Chupas" napisał(a):
jak Gazeta Wyborcza największym tabloidem

Gazeta Wyborcza NIE JEST tabloidem.
W Polsce są dwie gazety tego typu:
1.Super Express
2.Fakt
Co do tej pozycji na świecie to warto by zebrać popularne serwisy kryptozoologiczne z różnych krajów i porównać je z naszym KryptoZoo. Przypuszczam że po stronach angielskojęzycznych, może kilku franko- i hiszpańskojęzycznych to prowadzimy. Z drugiej strony kryptozoologia w porównaniu do innnych dziedzin wiedzy jest bardzo mało popularna.

_________________
Image
Image
Cała nasza nauka, w porównaniu z rzeczywistością, jest prymitywna i dziecinna – ale nadal jest to najcenniejsza rzecz, jaką posiadamy.
                                                                    Albert Einstein


Ostatnio edytowany przez nikifoor, 27 Gru 2006, 22:08, edytowano w sumie 1 raz

 Profil 
 
 Temat postu: Propozycje odnośnie serwisu
PostWysłany: 27 Gru 2006, 22:41 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 15:01
Posty: 2303
"nikifoor" napisał(a):
Gazeta Wyborcza NIE JEST tabloidem
Wyborcza? Prędzej Wybiórcza...
Tyle polityki jak w Wybiórczej to nie ma w żadnej innej gazecie...
"Chupas" napisał(a):
Cryptozoology.com niszczy nas jeśli patrzeć na userów forum
...i nie chce wstawić linka do naszej strony w swoim katalogu. Cały czas próbuję go dodać, a oni olewają nas sikiem okrężnym...

_________________
https://www.ivellios.com/


 Profil 
 
 Temat postu: Propozycje odnośnie serwisu
PostWysłany: 27 Gru 2006, 23:00 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 18:18
Posty: 2960
Miejscowość: Łódź
Chciałbym zaznaczyć, iż z tego co zauważyłem, na cryptozoology.com ostatnio wogóle znikła stronka z linkami.
Tak mi się wydaje, bo, nie moge takowej znaleźć.

_________________
Image


 Profil 
 
 Temat postu: Propozycje odnośnie serwisu
PostWysłany: 27 Gru 2006, 23:53 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 15:01
Posty: 2303
Cóż, stwierdzili najwyraźniej, że konkurencji reklamować nie będą.

_________________
https://www.ivellios.com/


 Profil 
 
 Temat postu: Propozycje odnośnie serwisu
PostWysłany: 28 Gru 2006, 11:00 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2006, 12:53
Posty: 1906
Miejscowość: z Krainy Leniwców
"Ivellios" napisał(a):
"Chupas" napisał(a):
Cryptozoology.com niszczy nas jeśli patrzeć na userów forum
...i nie chce wstawić linka do naszej strony w swoim katalogu. Cały czas próbuję go dodać, a oni olewają nas sikiem okrężnym...


Bo się nas BOJĄ! xD Swoją drogą ich forum mimo tłumu userów, stoi na niezbyt wysokim poziomie... poczytajcie tematy o Chupie... masakra, nie tylko pod względem ich ilości :/

_________________
Kryptozoologia


 Profil 
 
 Temat postu: Propozycje odnośnie serwisu
PostWysłany: 28 Gru 2006, 14:53 
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2006, 10:52
Posty: 1748
Miejscowość: Koserz
W ogóle jeżeli chodzi o forum Cryptozoology.com to ja, jako przyzwyczajony do oprogramowania PHP by Przemo bardzo źle się tam czuje, nawet pomijając fakt że rozumiem co dziesiąte słowo.
Za 2 lata KryptoZoo Mistrzem Świata! ;)

_________________
Image
Image
Cała nasza nauka, w porównaniu z rzeczywistością, jest prymitywna i dziecinna – ale nadal jest to najcenniejsza rzecz, jaką posiadamy.
                                                                    Albert Einstein


 Profil 
 
 Temat postu: Propozycje odnośnie serwisu
PostWysłany: 03 Sty 2007, 17:10 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2006, 12:53
Posty: 1906
Miejscowość: z Krainy Leniwców
Ekhm, ekhm, ekhm! Kolejna propozycja by Chupas

Propounję zająć się naszą (pożal się Boże, obraza dla tego słowa) galerią. Krótko mówiąc galeria KryptoZoo jest dość... hmmmm... do d...? Nawet nie licząc błędów (np. zdjęcie Champa podpisane Nahuelito) zdjęć jest mało i kiepsko pogrupowane.

Zgłaszam się na ochotnika w odświerzeniu galerii. Już teraz mam ponad 200 zdjęć (nie liczę rysunków, same zdjęcia), naturalnie kryptyd, a niektóre to naprawdę ciekawe i rzadko spotykane okazy. Gdy zbiorę jakąś pokaźną sumę zdjęć i rysunków, mogę udostępnić je dla KryptoZoo. Propounję taki sposób przeglądania w galerii:

Kryptydy lądowe > lista kryptyd tego rodzaju > zdjęcia i rysunki
Kryptydy wodne > lista kryptyd tego rodzaju > zdjęcia i rysunki
Kryptydy powietrzne > lista kryptyd tego rodzaju > zdjęcia i rysunki
Niezidentyfikowane > zdjęcia
Oficjalnie uznane fałszywki (fake'i) > zdjęcia
Sławne (np. "zdjęcie hirurga", "kadr z filmu Pattersona" itp.) > zdjęcia
Oglądaj wszystkie > zdjęcia i rysunki (czyli wszystko po kolei)


Ale...

Jest problem. Otóż przez tą galerię wsyztskie zagadki dosłownie poszłyby do piachu. Znalezienie jakiegoś zdjęcia kryptydy, którego nie byłoby w galerii to prawie cud.

A więc, jaka jest wasza opinia?

_________________
Kryptozoologia


Ostatnio edytowany przez Chupas, 03 Sty 2007, 17:11, edytowano w sumie 1 raz

 Profil 
 
 Temat postu: Propozycje odnośnie serwisu
PostWysłany: 03 Sty 2007, 17:18 
Zaawansowany
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2006, 18:20
Posty: 285
Miejscowość: Iowa
Zdecydowanie tak, poza tym nieznane zdjecia zawsze się znajdą. Dodałbym jeszcze do twojego pomysłu żeby w galerii była możliwość dodawania zdjęć przez zarejestrowanych userów na wielu stronach jest taka możliwość przez co galerie robią się naprawdę ogromne, a fotki z treścią... odbiegającą od kryptozoologii cóż nie jest przecież trudno usunąć ;p

[size=9px][ Dodano: 2007-01-03, 18:21 ][/size]
.... rozumiem że takie przedsięwzięcie wiązało by się z obciążeniem serweru

_________________
lt;bd> właśnie zadałem sobie zajebiście ciekawe pytanie..
po co sterylizowana jest igła przy wykonaniu kary śmierci przez zastrzyk?


 Profil 
 
 Temat postu: Propozycje odnośnie serwisu
PostWysłany: 03 Sty 2007, 17:34 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2006, 12:53
Posty: 1906
Miejscowość: z Krainy Leniwców
Dobry pomysł, ale uważam że tą możliwość powinien mieć każdy użytkownik, nawet gość.

Ale...

...wtedy zastosowalibyśmy system tak jak na Bash.org.pl Tzn. teoretycznie dodajesz zdjęcie, ale zanim wstawi się je na stronę przechodzi ono przez moderkę. No i koniecznie podać źródło. Aha, i przydałaby się jeszcze możliwość komentarzy do zdjęć, zarówno gości jak i userów. Na niektórych galeriach są naprawdę ciekawe teorie co do niezidentyfikowanych stworzeń w komentarzach.

[size=9px][ Dodano: 2007-01-03, 18:37 ][/size]
Z jakim obciążeniem? Chyba tylko w Mb... ale i tak niewiele, bo te moje kilka ponad 200 zdjęć waży... 6 Mb :) (większość, tzn. ok 7/10, w rozdzielczości ponad 500x500 pix)

_________________
Kryptozoologia


 Profil 
 
 Temat postu: Propozycje odnośnie serwisu
PostWysłany: 03 Sty 2007, 20:45 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 15:01
Posty: 2303
Ajj jakie tam obciążenie... :P

Ja się w ogóle zastanawiam nad stworzeniem całej galerii od nowa, bo obecna nie dość że zawiera błędy to jeszcze oprogramowanie się wysypuje (nie idzie zmodyfikować skórki żeby jakiś błąd nie powstał)

Galeria byłaby oparta o skrypt 4images, jak to mniej więcej działa możecie zobaczyć w portfolio mojej znajomej http://kryptozoo.hng.pl/madzikk/

Postawiłbym galerię, wy byście się zarejestrowali, ja bym wam dał uprawnienia administratorskie (moderatora nie ma, jest od razu admin :P ) i jakby ktoś miał jakieś ciekawe foto do wstawienia, to zalogowałby się i wrzucił zdjęcie.

Tylko jedna uwaga, przy dodawaniu zdjęcia trzeba mieć gotową miniaturkę (skrypt ma problemy z tworzeniem miniaturek), jak ma ktoś dużo zdjęć, to do robienia wielkich ilości miniaturek świetnie się nadaje Photographer's Power Toys.

Chciałbym jednak najpierw poznać wasze zdanie na ten temat ;)

_________________
https://www.ivellios.com/


 Profil 
 
 Temat postu: Propozycje odnośnie serwisu
PostWysłany: 03 Sty 2007, 20:59 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2006, 12:53
Posty: 1906
Miejscowość: z Krainy Leniwców
Najpierw to trzeba mieć zdjęcia... Jeszcze za bardzo w sieci nie szperałem, ale pod koniec tygodnia powininem dozbierać 50-100 fotek i rysunków. Przegrzebię galerie wszystkich stron kryptozoologicznych jakie znajdę, wybiorę te ciekawsze i ważniejsze. Popakuję wszystko odpowiednio tak jak w podziale, który napisałem kilka postów wyżej, do każdego zdjęcia krótka informacja o nim i jego historii... i tym sposobem KryptoZoo ma najlepszą galerię wśród serwisów o tej tematyce ;D Przed wrzuceniem będę musiał skonsultować wszystkie zdjęcia ze Schnappim (gady), Canichem (psowate i kotowate) i Kiedrzem (cała reszta ;)). Finito :P

Iv, zgadzam się, galerię trzebaby od nowa zrobić, ale tym potrafisz się zająć tylko Ty z nas wszystkich, o ile jestem dobrze poinformowany. Najlepiej, żeby była w stylu forum (kolorystyka i budowa). Moim zdaniem koniecznie potrzebna jest opcja komentarza dla wszystkich i tak jak mówiłem wcześniej, możliwość wstawienia zdjęcia przez każdego, ale po uprzednim jego sprawdzeniu przez moderkę.

I to by było na tyle, jeśli chodzi o teorię...

_________________
Kryptozoologia


 Profil 
 
 Temat postu: Propozycje odnośnie serwisu
PostWysłany: 03 Sty 2007, 23:08 
Zaawansowany
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2006, 18:20
Posty: 285
Miejscowość: Iowa
Cóż Iv jedyne co mogę powiedzieć - Good idea! ;p

_________________
lt;bd> właśnie zadałem sobie zajebiście ciekawe pytanie..
po co sterylizowana jest igła przy wykonaniu kary śmierci przez zastrzyk?


 Profil 
 
 Temat postu: Propozycje odnośnie serwisu
PostWysłany: 04 Sty 2007, 20:10 
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2006, 10:52
Posty: 1748
Miejscowość: Koserz
Wpadł mi do głowy taki pomysł... Nawet nie wiem czy ja bym chciał żeby został zrealizowany, po prostu możemy sobie trochę podyskutować o tym.
Co myślicie aby w serwisie obok kryptozoologii znalazły się artykuły o innych krypto- naukach przyrodniczych? Ja znam jeszcze kryptobotanikę, może jest coś jeszcze. Ale w tym wypadku trzeba by pomyśleć nad zmianą, bardzo dobrej obecnie nazwy... Są plusy, ale są i minusy.

_________________
Image
Image
Cała nasza nauka, w porównaniu z rzeczywistością, jest prymitywna i dziecinna – ale nadal jest to najcenniejsza rzecz, jaką posiadamy.
                                                                    Albert Einstein


Ostatnio edytowany przez nikifoor, 04 Sty 2007, 20:10, edytowano w sumie 1 raz

 Profil 
 
 Temat postu: Propozycje odnośnie serwisu
PostWysłany: 04 Sty 2007, 20:30 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 18:18
Posty: 2960
Miejscowość: Łódź
Wydaje mi się, że krypto, to jeszcze jest botanika i tyle.
I przyznam, że nie za bardzo mnie interesuje włączenie tej "nauki" do portalu kryptooologicznego.
Dlaczego ???
Ino raz - ta nauka nie cieszy sie zbytnio popularnością w odroznieniu od kryptozoologii
Ino dwa - wątpie czy kogoś by interesowały drzewa o niebieskich liściach, nieznane jeszcze nauce...bo napewno nie mnie...
Ot tyle ode mnie.

_________________
Image


 Profil 
 
 Temat postu: Propozycje odnośnie serwisu
PostWysłany: 04 Sty 2007, 22:14 
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2006, 10:52
Posty: 1748
Miejscowość: Koserz
"Kiedrzu" napisał(a):
Ino raz - ta nauka nie cieszy sie zbytnio popularnością w odroznieniu od kryptozoologii

Myślę że ta strona mogłaby się przyczynić do rozpowszechnienia kryptobotaniki wśród polskich internautów.

_________________
Image
Image
Cała nasza nauka, w porównaniu z rzeczywistością, jest prymitywna i dziecinna – ale nadal jest to najcenniejsza rzecz, jaką posiadamy.
                                                                    Albert Einstein


 Profil 
 
 Temat postu: Propozycje odnośnie serwisu
PostWysłany: 04 Sty 2007, 22:34 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Wrz 2006, 18:27
Posty: 895
A ja uważam, że w żadnym wypadku nie powinno sie wcielać tego pomysłu w życie - jeśli już, to utworzyć osobną stronę, ale broń Boże nie wkładać tu jeszcze kryptobotaniki!
Jednyne, co dział o kryptobotanice by tu zrobił, to by namieszał i zepsuł cały urok strony.
To ma być wg portal oparty na zoologii, a więc powinny w nim się znaleźc informacje tylko o krypto-zwierzętach. Jeśli dojdzie tu jeszcze kryptobotanika, to wyjdzie na to, że nie jest to strona o zoologii, tylko o ,,krypto", przez co może zacząć wyglądac na serwis poświęcony zjawiskom paranormalnym, a tego chyba nikt nie chce....więc moje zdanie jest takie, że kryptobotanika nie powinna się tu znaleźć, zwłąszcza, że zajmuje się głównie sprawami czysto mitologicznymi, jak ludożercze drzewa itp.......

_________________
Ta demokracja to piękny stan, bo w niej się każdy czuje jak pan, bo w niej się każdy czuje jak gość, póki go hołotą nie nazwie ktoś!

www.azyl.schronisko.net - Pomagajmy bezdomnym kotom!


 Profil 
 
 Temat postu: Propozycje odnośnie serwisu
PostWysłany: 05 Sty 2007, 13:37 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2006, 12:53
Posty: 1906
Miejscowość: z Krainy Leniwców
Kryptobotanika i krwawiące drzewa WĄ! :evil:

_________________
Kryptozoologia


 Profil 
 
 Temat postu: Propozycje odnośnie serwisu
PostWysłany: 05 Sty 2007, 15:49 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 15:01
Posty: 2303
Ta strona w zamyśle miała być stroną stricte kryptozoologiczną z małą domieszką "normalnej" zoologii. Ani na botanikę, ani na kryptobotanikę nie ma na niej miejsca.

Jak już słusznie zauważyliście, wklepywanie tutaj na siłę innych "kryptonauk" spowodowałoby, że KryptoZoo zamieniłoby się w krótkim czasie w istny klon Paranormalium, a to nie byłoby dobre...

Najwyżej możemy sobie na forum w offtopach pogadać o zylfionie, ayahuasce, el yage i innych roślinkach...

_________________
https://www.ivellios.com/


 Profil 
 
 Temat postu: Propozycje odnośnie serwisu
PostWysłany: 07 Sty 2007, 11:23 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2006, 12:53
Posty: 1906
Miejscowość: z Krainy Leniwców
Z serii "propozycje by Chupas":

Proponuję stworzyć coś na wzór mapy w AmericanMonsters. W tym celu musielibyśmy:

1. Znaleźć dobrą, czytelną mapę
2. Przeszukać listę BCSCC, czyli:
a)ustalić o których kryptydach coś niecoś wiadomo
b)ustalić ich miejca pobytu (czyt. gdzie je widziano)
c)spisać je
3. Zrobić specjalnie dla mapy, oddzielnie, podział kryptyd
a)Podzileić lądowe, wodne i powietrzne bardziej szczegółowo (lądowe: np. ABC, psowate, anromalne itp. itd.)
b)Hominidy mogą zostać jak są
4. Pozaznaczać w.w. na mapie (punkcikami, każdą kategorię oddzielnie + wszystkie razem, każda kategoria innym kolorem)
5. Wrzucić mapkę na stronę z odpowiednią aranżacją
6. Enjoy! ;D

Kto popiera projekt? Jak wszyscy leniwi to mogę się tym zająć osobiście.

PS. Galeria prawie gotowa, czekam aż Iv skończy nowy skrypt.

_________________
Kryptozoologia


Ostatnio edytowany przez Chupas, 07 Sty 2007, 11:24, edytowano w sumie 1 raz

 Profil 
 
 Temat postu: Propozycje odnośnie serwisu
PostWysłany: 07 Sty 2007, 16:04 
To zrobimy np. mapę Stanów Zjednoczonych i pozaznaczamy miejsca występowania kryptyd? Dobry pomysł!


  
 
 Temat postu: Propozycje odnośnie serwisu
PostWysłany: 07 Sty 2007, 17:01 
Zaawansowany
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2006, 18:20
Posty: 285
Miejscowość: Iowa
ale czasochłonny i tym samym skazany na niepowodzenie ;p

_________________
lt;bd> właśnie zadałem sobie zajebiście ciekawe pytanie..
po co sterylizowana jest igła przy wykonaniu kary śmierci przez zastrzyk?


 Profil 
 
 Temat postu: Propozycje odnośnie serwisu
PostWysłany: 07 Sty 2007, 18:16 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2006, 12:53
Posty: 1906
Miejscowość: z Krainy Leniwców
"Domimen" napisał(a):
To zrobimy np. mapę Stanów Zjednoczonych i pozaznaczamy miejsca występowania kryptyd? Dobry pomysł!

Ekhm... Ja miałem na myśli raczej mapę świataa nie konkretnego państwa. Kryptyd nie jest aż tak dużo żeby robić dla nich mapy poszczególnych państw.

RadsOn, spokojna głowa, już ja się tym zajmę ;)

_________________
Kryptozoologia


 Profil 
 
 Temat postu: Propozycje odnośnie serwisu
PostWysłany: 07 Sty 2007, 18:53 
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2006, 10:52
Posty: 1748
Miejscowość: Koserz
Jeżeli Chupas ma się tym zająć i mnie nie będą zmuszać do udziału w tym projekcie, to jestem jak najbardziej ZA ;). Bo czemu miałbym być przeciw?

_________________
Image
Image
Cała nasza nauka, w porównaniu z rzeczywistością, jest prymitywna i dziecinna – ale nadal jest to najcenniejsza rzecz, jaką posiadamy.
                                                                    Albert Einstein


 Profil 
 
 Temat postu: Propozycje odnośnie serwisu
PostWysłany: 07 Sty 2007, 19:10 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2006, 12:53
Posty: 1906
Miejscowość: z Krainy Leniwców
Zajmie mi to jakiś miesiąc (góra dwa). Mam nadzieję, że wyjdzie lepiej niż panom z AmericanMonsters.

_________________
Kryptozoologia


 Profil 
 
 Temat postu: Propozycje odnośnie serwisu
PostWysłany: 08 Sty 2007, 06:16 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 15:01
Posty: 2303
A ja proponuję, może nie żeby zrobić mapy konkretnych państw, ale kontynentów. Byłoby sześć mapek (no może dwie mapki Azji, to wyszłoby siedem). Byłoby takie KryptoEarth :P

_________________
https://www.ivellios.com/


 Profil 
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz [ 241 posty(ów) ] Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group