Nick:   Hasło: Zapamiętaj :: Nie masz konta? Zarejestruj się


Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, kredyty, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...

Quizy w KryptoZoo
 Witaj w KryptoZoo, serwisie poświęconym w całości kryptozoologii. Jeśli nazwa "kryptozoologia" nic Ci nie mówi, już spieszymy z wyjaśnieniami. Kryptozoologia (z gr. kryptos - ukryty, zoon - zwierzę, logos - nauka) to nauka biologiczna o najszerszych horyzontach poznawczych, zajmująca się zbieraniem informacji na temat nieznanych nauce i niezbadanych gatunków zwierząt. Dzięki tej stronie dowiesz się czym naprawdę są zwierzęta pokroju Chupacabry czy Yeti, do których oficjalna zoologia odwraca się plecami, a także... które z nich faktycznie istnieją. Podstawowe informacje o kryptozoologii w pigułce znajdziesz tutaj.


Jaszczuroczłek = pies?
(dodano: 18 May 2008, 10:15)

Kryptozoologia


28 lutego tego roku samochód marki Dodge Grand Caravan należący do Boba i Dixie Rawson został zmasakrowany (a konkretnie maska i przednie koła) przez nieokreślone zwierzę. Mieszkańcy Bishopville od razu skojarzyli, że może to być tzw. Lizard Man (Jaszczuroczłek) od 20 lat znany tym okolicom. 3 dni temu wypłynęła informacja o wynikach testu DNA próbek krwi pobranych z vana. Okazuje się, że należy ona do... psa. Badania przeprowadziło laboratorium weterynaryjne w Californii (koordynator Elisabeth Wictum, University of California, Davis School of Veterinary Medicine).
Szeryff E.J. Melvin jest jedną z osób, która nie ufa wynikom badań: "Jeśli nie widziałbym na własne oczy tego vana, może bym w to uwierzył. Ale nadal nie sądzę, że pies mógłby być tak silny. Moim zdaniem zwierzę było canidem, ale był to kojot albo wilk." Również państwo Rawsonowie nie popierają teorii o psie. Reportaż video i zdjęcia w linkach poniżej.


Zdjęcia vana.

http://pl.youtube.com/watch?v=jZ4gNs0uzlk <- Reportaż video.

TheItem.com
Komentarze | Napisz komentarz
 

Analiza skóry i tajemnicze bycze wilki z Andów
(dodano: 11 May 2008, 18:55)

Komentarze | Napisz komentarz
 

Bigfoot a Jezus
(dodano: 09 May 2008, 23:46)

Kryptozoologia


Wieść z cyklu "kryptydzie nadinterpretacje". Tym razem na tapecie porównywanie wizerunku Jezusa z figur i całunu turyńskiego do Wielkiej Stopy 'by Loren Coleman'. Więcej informacji i parę zdjęć tutaj. Naturalnie wszystko okraszone odrobiną ciężkostrawnej ironii...
Komentarze | Napisz komentarz
 

Nowy horror z Sasquatchem
(dodano: 09 May 2008, 23:22)

Kryptozoologia


Pojawiły się pierwsze informacje i trailer nowego horroru o słynnym, jak świat długi i szeroki, Sasquatchu. Hm... i właściwie na tym koniec owych informacji. Wszystkie dokładniejsze dane maja narazie status TBA (To Be Announced - ).

Źródło: Synthetic Cinema International
Komentarze | Napisz komentarz
 

Copyright © 2004 - 2016 by KryptoZoo :: Powered by Marek Sęk