Kryptozoologia
 
Obecny czas: 19 Kwi 2024, 22:05

Wszystkie czasy w strefie UTC






Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Nowe zdjęcia Yowie
PostWysłany: 03 Kwi 2008, 20:27 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2006, 12:53
Posty: 1906
Miejscowość: z Krainy Leniwców
Image


Paul Compton, wieloletni poszukiwacz Yowie (australijski hominid) twierdzi, że nareszcie zdobył dowód na jego istnienie.

Dwa dni przed świętami (Bożego Narodzenia, tego roku) Compton zainstalował na drzewie w północno-zachodniej części Glen Innes aparat czuły na ruch. Podobno w tamtym rejonie obserowował największą aktywność rzekomego hominida. Urządzenia, takie jak to użyte przez Comptona, są często stosowane w obserwacjach szlaków wędrówek zwierząt. Po tygodniu od zainstalowania aparatu Paul powrócił na miejsce i przejrzał efekty swojego planu. Aparat zrobił 921 zdjęć, z czego 2 pokazują nieco rozmazaną, ciemną postać - czyli rzekomego Yowie.

"Można tam było zauważyć wiele skutków jego aktywności - przesunięte skały, złamane gałęzie - Zostawiłem trochę kotletów w plastikowej torbie powieszonej na drzewie, jakieś 2,5m nad ziemią, jako wabik. Kiedy wróciłem zastałem torbę kompletnie zniszczoną i bez kotletów" - mówi.

Pan Compton szacuje, że zacieniona postać znajduje się ok. 35m od aparatu i jest wysokości co najmniej 1,4m.
Nieustępliwy poszukiwacz stał się kimś w rodzaju lokalnego autorytetu w kwestii tego australijskiego hominida. Ma w domu gipsowe odlewy jego śladów, a nawet rzekome włosy (które badał testem DNA Dr Henner Fahrenbach z Oregon Regional Primate Research Centre - podobno wyniki były identyczne jak w przypadku testów włosów Bigfoota).

Canberra news

Zdjęcie w oryginale: http://canberra.yourguide.com.au/viewim ... ?id=426506

_________________
Kryptozoologia


 Profil 
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
księgarnia ezoteryczna Warszawa


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group