Kryptozoologia
 
Obecny czas: 29 Mar 2024, 14:56

Wszystkie czasy w strefie UTC






Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Niezidentyfikowane zwierzę wodne zaobserwowane w jeziorze Cameron w Kanadzie
PostWysłany: 15 Sty 2010, 23:04 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 15:01
Posty: 2303
Serwis BCLocalNews.com opisuje obserwację nieznanego zwierzęcia w jeziorze Cameron w prowincji Ontario w Kanadzie. Obserwacji dokonała mieszkająca w miejscowości Coombs pani Kim MacDonald, która 5 stycznia przejeżdżała niedaleko jeziora. Pan MacDonald nagrała krótki (dokładnie trzysekundowy) film przedstawiający zwierzę (zwane od nazwy jeziora Cammie). Film można obejrzeć na stronach BCLocalNews.com

_________________
https://www.ivellios.com/


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Niezidentyfikowane zwierzę wodne zaobserwowane w jeziorze Cameron w Kanadzie
PostWysłany: 16 Sty 2010, 13:40 
Średnio zaawansowany
Średnio zaawansowany

Rejestracja: 05 Mar 2008, 22:35
Posty: 128
Miejscowość: Kraków
materiał filmowy najwyżeszj klasy nie ma co xD po ty co obaczyłem stwierdzam że to puszka...


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Niezidentyfikowane zwierzę wodne zaobserwowane w jeziorze Cameron w Kanadzie
PostWysłany: 16 Sty 2010, 14:01 
Nowa krew
Nowa krew
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2009, 09:54
Posty: 4
Filmy przedstawiające kryptydy mają to do siebie, że nigdy na nich nic dobrze nie widać.  :D
Równie dobrze mogło to być... wszystko! Jakieś śmiecie, łódka, ryba, może nawet pies.  :?  Film jest za krótki i kręcony ze zbyt dużej odległości, żeby dojrzeć więcej szczegółów i snuć ewentulane domysły...
Dla mnie to tylko amatorski film, na którym jakieś czarne "coś" pływa sobie po jeziorze. Żadna nowość. ::)

P.S. Moja siostra cioteczna mieszka w Ontario, chyba nawet niedaleko tego jeziora. Nie słyszałam od niej o żadnych pływających monstrach  :P

_________________
Saper myli się dwa razy.
Pierwszy raz, kiedy zostaje saperem.


 Profil 
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:



cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group