Kryptozoologia
 
Obecny czas: 29 Mar 2024, 08:33

Wszystkie czasy w strefie UTC






Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 92 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Pomórnik
PostWysłany: 07 Cze 2006, 14:21 
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2006, 10:52
Posty: 1748
Miejscowość: Koserz
a skad wiesz że nie było spotkań?

_________________
Image
Image
Cała nasza nauka, w porównaniu z rzeczywistością, jest prymitywna i dziecinna – ale nadal jest to najcenniejsza rzecz, jaką posiadamy.
                                                                    Albert Einstein


 Profil 
 
 Temat postu: Pomórnik
PostWysłany: 08 Cze 2006, 18:44 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 15:01
Posty: 2303
"Pawel" napisał(a):
Nie bylo spotkan=ich nie ma
To, że nie było spotkań z nimi, nie oznacza wcale, że "ich nie ma".

_________________
https://www.ivellios.com/


 Profil 
 
 Temat postu: Pomórnik
PostWysłany: 08 Cze 2006, 21:16 
Zaawansowany
Zaawansowany

Rejestracja: 31 Maj 2006, 19:38
Posty: 269
Miejscowość: Opole
Dokładnie tak. A skoro zobaczyć to uwierzyć to czy wierzysz w fale radiowe, neutrina o kwarkach i reszcie menażerii cząstek elementarnych nie wspominając? Na przykład.


 Profil 
 
 Temat postu: Pomórnik
PostWysłany: 09 Cze 2006, 15:10 
Zaawansowany
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2006, 20:58
Posty: 188
Miejscowość: Spod Wadowic
Założę się też, że nie znajdzie się tu osoba która widziała żywego Turkucia Podjadka :P
A on istnieje i kryptydą nie jest.

_________________
Image
Kryptozoologia


 Profil 
 
 Temat postu: Pomórnik
PostWysłany: 09 Cze 2006, 18:14 
Średnio zaawansowany
Średnio zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2006, 10:14
Posty: 98
Ja widziałem, i to wiele.
Fajnie je się zabija, jak mu się morde odkroji, to jeszcze sie wierzga popapraniec mały :P


 Profil 
 
 Temat postu: Pomórnik
PostWysłany: 10 Cze 2006, 06:43 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 18:18
Posty: 2960
Miejscowość: Łódź
Turkucia Podjadka , ja też widziałem.....bardzo fajny owad z charakterystycznymi "krecimi" łapkami...

_________________
Image


 Profil 
 
 Temat postu: Pomórnik
PostWysłany: 10 Cze 2006, 10:21 
Zaawansowany
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2006, 20:58
Posty: 188
Miejscowość: Spod Wadowic
No no, zaskoczony jestem.
(Papuga ty potworze!)

Ten owad leży u mnie w słoiku na honorowym miejscu! ... z tyłkiem odgryzionym przez żabę...

_________________
Image
Kryptozoologia


 Profil 
 
 Temat postu: Pomórnik
PostWysłany: 10 Cze 2006, 11:02 
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2006, 10:52
Posty: 1748
Miejscowość: Koserz
Gacopierz Ty to masz fajnie. U mnie w okolicy pełno lasów a ze świecą szukać choćby jakiegoś ciekawego owada.

_________________
Image
Image
Cała nasza nauka, w porównaniu z rzeczywistością, jest prymitywna i dziecinna – ale nadal jest to najcenniejsza rzecz, jaką posiadamy.
                                                                    Albert Einstein


 Profil 
 
 Temat postu: Pomórnik
PostWysłany: 11 Cze 2006, 07:15 
Zaawansowany
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2006, 20:58
Posty: 188
Miejscowość: Spod Wadowic
Może za mało szukasz? A nuż na jakiś nowy gatunek się natkniesz?

_________________
Image
Kryptozoologia


 Profil 
 
 Temat postu: Pomórnik
PostWysłany: 11 Cze 2006, 08:58 
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2006, 10:52
Posty: 1748
Miejscowość: Koserz
na nowy to raczej nie bardziej na nowy dla nauki :)

_________________
Image
Image
Cała nasza nauka, w porównaniu z rzeczywistością, jest prymitywna i dziecinna – ale nadal jest to najcenniejsza rzecz, jaką posiadamy.
                                                                    Albert Einstein


 Profil 
 
 Temat postu: Pomórnik
PostWysłany: 16 Cze 2006, 06:26 
A może ktoś robił badania genetyczne(klonowanie bla bla bla ) i wyszedl pomórnik? Jakaśbroń biologiczna? Ludzie ja mieszkam na pomożu!!!! :evil: :o


  
 
 Temat postu: Pomórnik
PostWysłany: 16 Cze 2006, 15:39 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 15:01
Posty: 2303
O genetyce już było parę stron temu... :|

_________________
https://www.ivellios.com/


 Profil 
 
 Temat postu: Pomórnik
PostWysłany: 21 Cze 2006, 12:44 
Początkujący
Początkujący
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Kwi 2006, 12:25
Posty: 47
Z tym pomornikiem to raz sie pojawia a raz ucicha sprawa....Chociaz zdjecia tych mijesc co zrobili ci "Łowcy Kryptyd" wygaladaja ciekawie.I moga byc miejscem zamieszkania jakiegos zwierzecia(stworzenia).Mogl by wrescie ktos przedtsawic jakis ciekawy dowod.Tu gdzie ja mieszkam to raczej nie ma niezwyklych zwierzat.Kilka osob widzialo w parku dzika.chociaz to jest taki park co bardziej przypomina las.AAA no i jest moj sasiad!Wali od niego jak od chupy!taki jakis mocz z siarka(no zapach siarki moze byc bo pija codziennie te super tanie winka)straszy ludzi wygladem.Mogl by fakt przyjechac i to opisac.A tak pozatym to ostatnimi czasy to cos ucichlo o tej calej chupakabrze.... :?

_________________
Howay the Lads, Howay the Lads...

You can hear the Geordie roar,
Everytime the Magpies score,
We're the most United team in all the land


 Profil 
 
 Temat postu: Pomórnik
PostWysłany: 21 Cze 2006, 14:40 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 15:01
Posty: 2303
Wcale nic nie ucichło ;) Po prostu dociera mniej informacji o tego typu stworach.

_________________
https://www.ivellios.com/


 Profil 
 
 Temat postu: Pomórnik
PostWysłany: 15 Lip 2006, 13:23 
Nowa krew
Nowa krew

Rejestracja: 26 Cze 2006, 08:06
Posty: 4
Miejscowość: Łęczna (ok. Lublina)
Chupacabra jest bardziej tajemnicza od tego pomornika, choc ten też mnie intryguje. łatwiej go jednak podrobić. Wystarczą dwa narzędzia jedno to odcisk łapy np wyrzeźbiony w drewnie. Drugie narzedzie to jakiś pręt z wbudowanymi pazurami, do zabijania zwierzątek. Chupa wysysa calutką krew, a tutaj to coś po prostu zabija zwierzeta, myśle, że to jakaś bujda. Do tego dlaczego mialoby sie pojawic tylko tam, moze wszedzie indziej zywi sie dzikimi zwierzetami a tutaj znalazł sobie chodowle królików i skozystał :P


 Profil 
 
 Temat postu: Pomórnik
PostWysłany: 15 Lip 2006, 23:16 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2006, 18:55
Posty: 1114
Miejscowość: Konin
Dla mnie to duży, przerośnięty kot lub pies nauczony polować na zwierzeta domowe nocą.

P.S Chciałbym się z wszystkimi przywitać!

_________________
Są dni, są chwile, są ludzie i są debile!

Powyższy post to jeden z najbardziej elokwentnych wpisów na forum. Zastanów się dziesięć razy zanim się do niego odwołasz i ciesz się wiedzą z niego płynącą.


 Profil 
 
 Temat postu: Pomórnik
PostWysłany: 17 Lip 2006, 06:16 
Średnio zaawansowany
Średnio zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2006, 10:14
Posty: 98
Na początku wierzyłem w to bardzo, obecnie przestaję, m.in dlatego że pisał o tym Fuckt. A im wierzyć nie mozna.


 Profil 
 
 Temat postu: Pomórnik
PostWysłany: 17 Lip 2006, 13:11 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2006, 18:55
Posty: 1114
Miejscowość: Konin
Nie wiem kto oglada NDW, ale za tydzień będzie coś o Czupakabrze i katastrofie UFO z pod Warszawy. Czyżby Pomórnik z Warszawy?? :mrgreen:

_________________
Są dni, są chwile, są ludzie i są debile!

Powyższy post to jeden z najbardziej elokwentnych wpisów na forum. Zastanów się dziesięć razy zanim się do niego odwołasz i ciesz się wiedzą z niego płynącą.


 Profil 
 
 Temat postu: Pomórnik
PostWysłany: 17 Lip 2006, 13:40 
Zaawansowany
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2006, 20:58
Posty: 188
Miejscowość: Spod Wadowic
W ostatnim biuletynie na paranormalium, wyjaśniono fenomen chupacabr.

P.S. Pomórnik Z Warszawy!? O Boże! Bardzo ucierpią tamtejsze hodowle kaczek na wiejskiej :P

[size=9px][ Dodano: 2006-07-17, 15:41 ][/size]
P.S 2 Wiem, te dowcipy robią się już nudne :P:P:P

_________________
Image
Kryptozoologia


 Profil 
 
 Temat postu: Pomórnik
PostWysłany: 17 Lip 2006, 15:52 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 15:01
Posty: 2303
"Papuga" napisał(a):
Na początku wierzyłem w to bardzo, obecnie przestaję, m.in dlatego że pisał o tym Fuckt. A im wierzyć nie mozna.
Skoro Fuckt napisał, że prezydentem został Lech Kaczyński, to to też bezedura :P

Tak się składa, że o stworzeniu z Pomorza Zachodniego informacje podawały także inne media, między innymi TVN, Kurier TVP3, były nawet wzmianki w "Gazecie Wyborczej" i obszerne artykuły w prasie lokalnej.

_________________
https://www.ivellios.com/


Ostatnio edytowany przez Ivellios, 17 Lip 2006, 20:02, edytowano w sumie 1 raz

 Profil 
 
 Temat postu: Pomórnik
PostWysłany: 17 Lip 2006, 16:38 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 18:18
Posty: 2960
Miejscowość: Łódź
Niedawno w biuletynie mowa była, że owa polska chupacabra, była rosomakiem.
Takie były wyniki badań.
Więc postanowiłem, o tych wynikach napisać na forum myśliwskim oraz na 2 przrodniczych.
Chciałem zobaczyć jak podchodzą do tych wyników, no bo wychodzi na to, że rosomak "wraca" do fauny Polski po wielu, wielu latach.
No cóż....na myśliwskim forum stwierdzono, że sobie żarty robie, a na przyrodniczych, zainteresowali się sprawą, ale to, że CBUFOiZA prowadziła badania nie przypadło im do gustu.....
Ponoć ich badania i wysyłanie próbek do helwetów to tylko ich wymysł...
Ponoć Poznańska akademia czegoś tam(bo tam też były prowadzone badania próbek DNA, a nie pamiętam jak się ta akademia dokładnie nazywała), zaprzecza, że CBUFOiZA wysałało do nich jakiekolwiek próbki :| .

_________________
Image


 Profil 
 
 Temat postu: Pomórnik
PostWysłany: 17 Lip 2006, 20:03 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 15:01
Posty: 2303
Teraz to już nie wiadomo, komu wierzyć :|
Musiałby się autor artykułu wypowiedzieć

_________________
https://www.ivellios.com/


 Profil 
 
 Temat postu: Pomórnik
PostWysłany: 17 Lip 2006, 22:33 
Zaawansowany
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2006, 18:20
Posty: 285
Miejscowość: Iowa
"Kiedrzu" napisał(a):
na myśliwskim forum stwierdzono, że sobie żarty robie, a na przyrodniczych, zainteresowali się sprawą, ale to, że CBUFOiZA prowadziła badania nie przypadło im do gustu.....


Gadaj tu z Sceptykami i racjonalistami... pomyslec ze pomornik jest praktycznie pod naszym nosem i nikomu nie chce sie wybadac co to tak wlasciwie jest.

_________________
lt;bd> właśnie zadałem sobie zajebiście ciekawe pytanie..
po co sterylizowana jest igła przy wykonaniu kary śmierci przez zastrzyk?


 Profil 
 
 Temat postu: Pomórnik
PostWysłany: 19 Lip 2006, 21:10 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 15:01
Posty: 2303
Z tą polską chupacabrą z Biuletynu chodziło chyba o stworzenie, które 8 lat temu widywano pod Radomiem...

"NPN" napisał(a):
CHUPACABRA W POLSCE?

Zapewne nie wszyscy wiedzą, iż podobne doniesienie pochodzi również z naszego kraju. Incydent miał miejsce w sierpniu 1998 roku w okolicach Radomia (obrzeża Puszczy Kozienickiej). Marcin Mizera pisał o tym już parę lat temu, a tekst opisujący ten przypadek pojawił się w kilku serwisach interentowych.

Poniżej przytaczamy jego fragment:

Potwora spostrzegło dwoje ludzi, którzy w lesie prawdopodobnie kradli drzewo. W tamtym rejonie odnaleziono również trzy martwe kozy. Zwierzęta wykrwawiły się przez okrągłe otwory o średnicy około 2 centymetrów, znajdujące się pod dolną szczęką.

Zagadkowym jest fakt, iż ciała kóz, prawie dobę po śmierci, nie ogarnęło jeszcze stężenie pośmiertne. Jest to charakterystyczne dla ataków chupacabry. Martwe zwierzęta odnajdywane na Puerto Rico również często posiadały tuż pod szczęką, na szyi, niewielkie okrągłe ranki. W większości przypadków z Puerto Rico nie wykryto także stężenia pośmiertnego. Wroćmy jednak do omawianego przypadku. Przez wieś, w której odnaleziono trzy martwe kozy, przeszła fala plotek. Znaleźli się nawet tacy, co twierdzili, iż zwłoki jakiegoś zwierzęcia, lub jeszcze żywe zwierzę skrępowane jakimś białym materiałem, zostało odwiezione samochodem na sygnale pod ochroną grupy przypominającej antyterrorystów. Podobno istota miała trafić do jakiegoś instytutu w Warszawie.

Niestety, do dziś nie udało się potwierdzić ani zanegować prawdziwości tego zdarzenia. Brak jest jakichkolwiek nowych informacji w tej sprawie.

Kilka dni temu Agnieszka Kijewska (NPN-Lębork) otrzymała zgłoszenie o kolejnym pojawianiu się stworzenia przypominającego chupacabrę. Zdarzenie to miało podobno miejsce w okolicach Gdyni.

Serwis NPN

_________________
https://www.ivellios.com/


 Profil 
 
 Temat postu: Pomórnik
PostWysłany: 13 Wrz 2006, 18:53 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Wrz 2006, 18:27
Posty: 895
"Kiedrzu" napisał(a):
Turkucia Podjadka , ja też widziałem.....bardzo fajny owad z charakterystycznymi "krecimi" łapkami...


Ja też nie jednego widziałem. Ale to ma nawet pewien związek z Pomórnikem: ludzie uważali go za diabła, a mój sąsiad jak był mały i zobaczył w szklarni w swoim ogrodzie turkucia podjadka, zaczął uciekać gdzie pieprz rośnie wrzeszcząc: ,,Ratunku, diabeł!'' :lol: :lol: :lol:

_________________
Ta demokracja to piękny stan, bo w niej się każdy czuje jak pan, bo w niej się każdy czuje jak gość, póki go hołotą nie nazwie ktoś!

www.azyl.schronisko.net - Pomagajmy bezdomnym kotom!


 Profil 
 
 Temat postu: Pomórnik
PostWysłany: 16 Paź 2006, 16:04 
Zaawansowany
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2006, 12:42
Posty: 174
Miejscowość: Katowice
Co do Podjadka widziałem go z 10 razy a zabiłem z 8. Chm podjadał mi astry w ogródku :P.

Co do pmórnika prawdopodobnie istnije. I w to wierze . Ale ze jest podobnu do chupy to nie moze daleki kuzyn :P. ZAuważyliście niedawno chupamanie?? CHUPACABRA W ROSJI !!
A na dole odkryto przypadek w gdańsku. Coś w to niewierze juz bardziej pasuje mi do teho że pomórnik tam doszedł lub doleciał nirz Chupacabra z Puertorico.
Hehe powiem jedno jak znajde coś zabitego okolica (mój kumpel ma króliki sąsiad kury) to odrazu poinformuje. I zmienie drzwi i okna :P oraz dam rolety antywałamaniowe za 3 piętrze :P.


 Profil 
 
 Temat postu: Pomórnik
PostWysłany: 16 Paź 2006, 17:34 
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2006, 10:52
Posty: 1748
Miejscowość: Koserz
Czy mógłby mi ktoś przybliżyć sprawę "chupacabry" w Rosji? Bo bez zapoznania się ze sprawą to myślę że to pewnie jakiś rosomak.

_________________
Image
Image
Cała nasza nauka, w porównaniu z rzeczywistością, jest prymitywna i dziecinna – ale nadal jest to najcenniejsza rzecz, jaką posiadamy.
                                                                    Albert Einstein


 Profil 
 
 Temat postu: Pomórnik
PostWysłany: 16 Paź 2006, 17:59 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 18:18
Posty: 2960
Miejscowość: Łódź
Powtórka z rozrywki...a może powinienem powiedzieć powtórka z Pomorza.
Sprawa jest identyczna jak w przypadku pomórnika.
Tyle, że tam bliższych badań nie prowadzono.

_________________
Image


 Profil 
 
 Temat postu: Pomórnik
PostWysłany: 16 Paź 2006, 18:55 
Zaawansowany
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2006, 12:42
Posty: 174
Miejscowość: Katowice
"nikifoor" napisał(a):
Czy mógłby mi ktoś przybliżyć sprawę "chupacabry" w Rosji? Bo bez zapoznania się ze sprawą to myślę że to pewnie jakiś rosomak.

Prosze
Cytuj:
CHUPACABRA CORAZ BLIŻEJ...
W Rosji widziano stworzenie przypominające słynną chupacabrę, od wielu lat pojawiającą się na Puerto Rico. Tę elektryzującą informację podał rosyjski serwis MosNews.com .

W marcu 2005 roku ze wsi leżących w środkowej Rosji zaczęły napływać doniesienia o masowej śmierci zwierząt, ginęły owce, kozy, a nawet indyki. Według relacji mieszkańców wsi, sprawca postępował zawsze tak samo, czyli wysysał krew z każdej ze swych ofiar. Odnaleziono 32 zabitych nocą indyków, ponad 30 owiec oraz kóz, wszystkie ciała były całkowicie pozbawione krwi i co najciekawsze, pozostawały w idealnym stanie! Martwe zwierzęta miały jedynie ukłucia na szyjach, niepodobne do tych jakie zostawiają wilki, psy czy rysie.

Z CZYM MAM DO CZYNIENIA?

Z opisów świadków wyłania się obraz bardzo podobny do relacji pochodzących np. z Puerto Rico. Bestia wyglądem przypomina kangura lub psa i posiada wielkie kły. Ale czy jest możliwe, że w Rosji pojawiła się prawdziwa chupacabra?

Jerbułat Isbasow, osiemnastoletni pasterz ze wsi Gawriłowka, jest jedynym z tych, którzy ją widzieli, jak opisuje na początku usłyszał głośny krzyk owcy i gdy się zbliżył do stodoły ujrzał jakiś duży cień. Istota przypominała psa stojącego na tylnych nogach, w momencie, gdy stoworzenie spostrzegło pasterza, podskoczyło jak kangur i szybko uciekło.

Jerbułat raz jeszcze widział tę złowieszczą istotę, tym razem według jego relacji było to stworzenie wysokie na 1.2 metra z czymś w rodzaju garba na plecach.

Kolejną osobą, która spotkała się oko w oko z nieznanym stworzeniem, była Alfija Makaszewa, jak opowiada spostrzegła na swoim podwórku gromadę nietoperzy. Jeden z nietoperzy był ogromny i czerwony, inny z kolei był ciemnoszary, były przy gromadzie szczeniąt. W pewnym momencie ten wielki, czerwony nietoperz odwrócił głowę i stanął na tylnych nogach.

POSZUKIWANIA

Dymitr Madinowski z Orenburga w lesie w pobliżu rzeki Samara odnalazł dwa rzędy śladów, które mogłyby należeć do jakiegoś zwierzęcia o wadze 35 kilogramów. Zostały pozostawione przez pięciopalczaste łapy z pazurami i złączonymi błoną palcami i ogonem, który wlókł się między nimi. Zoologowie nie są w stanie zidentyfikować stworzenia, które je zostawiło.

"To z pewnością Chupacabra! Małe przednie i duże tylne nogi" - powiedział Madinowski. Zwierzę szło najpierw na czworakach, w pobliżu wody stanęło na tylnych nogach, podniosło ogon i skoczyło daleko, jak kangur.

W maju Dymitr Madinowski i eksperci z Uralskiej Stacji Badań Anomaliów podjęli zdeterminowane działania by wytropić to zwierzę.

Poszukiwania trwają, będziemy śledzić rozwój wypadków i gdy tylko pojawią się jakieś nowe informacje przedstawimy je niezwłocznie w naszym serwisie.

CHUPACABRA W POLSCE?

Zapewne nie wszyscy wiedzą, iż podobne doniesienie pochodzi również z naszego kraju. Incydent miał miejsce w sierpniu 1998 roku w okolicach Radomia (obrzeża Puszczy Kozienickiej). Marcin Mizera pisał o tym już parę lat temu, a tekst opisujący ten przypadek pojawił się w kilku serwisach interentowych.

Poniżej przytaczamy jego fragment:

Potwora spostrzegło dwoje ludzi, którzy w lesie prawdopodobnie kradli drzewo. W tamtym rejonie odnaleziono również trzy martwe kozy. Zwierzęta wykrwawiły się przez okrągłe otwory o średnicy około 2 centymetrów, znajdujące się pod dolną szczęką.

Zagadkowym jest fakt, iż ciała kóz, prawie dobę po śmierci, nie ogarnęło jeszcze stężenie pośmiertne. Jest to charakterystyczne dla ataków chupacabry. Martwe zwierzęta odnajdywane na Puerto Rico również często posiadały tuż pod szczęką, na szyi, niewielkie okrągłe ranki. W większości przypadków z Puerto Rico nie wykryto także stężenia pośmiertnego. Wroćmy jednak do omawianego przypadku. Przez wieś, w której odnaleziono trzy martwe kozy, przeszła fala plotek. Znaleźli się nawet tacy, co twierdzili, iż zwłoki jakiegoś zwierzęcia, lub jeszcze żywe zwierzę skrępowane jakimś białym materiałem, zostało odwiezione samochodem na sygnale pod ochroną grupy przypominającej antyterrorystów. Podobno istota miała trafić do jakiegoś instytutu w Warszawie.

Niestety, do dziś nie udało się potwierdzić ani zanegować prawdziwości tego zdarzenia. Brak jest jakichkolwiek nowych informacji w tej sprawie.

Kilka dni temu Agnieszka Kijewska (NPN-Lębork) otrzymała zgłoszenie o kolejnym pojawianiu się stworzenia przypominającego chupacabrę. Zdarzenie to miało podobno miejsce w okolicach Gdyni.

Serwis NPN

Źródło:
http://mosnews.com/news/2006/04/27/chupacabra.shtml
Zdjęcia: Internet.
29 Apr 2006 by NPN



z http://npn.ehost.pl/


 Profil 
 
 Temat postu: Re: Pomórnik
PostWysłany: 02 Lut 2011, 14:07 
Początkujący
Początkujący
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Lut 2011, 09:10
Posty: 31
Miejscowość: Gdynia
Napisałeś, że Chupa całkowicie wyssyssa krew.
A może coś po prostu go (czy to coś) wystraszyło!
Może dlatego nie skończył

_________________
Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.


 Profil 
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz [ 92 posty(ów) ] Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:



cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group