Kryptozoologia
 
Obecny czas: 29 Mar 2024, 04:39

Wszystkie czasy w strefie UTC






Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

To jak ma być z tymi newsami?
Mają być często. Wstawiajcie każdego jednego newsa jakiego macie, mi to wisi, czy bardziej wiarygodny czy mniej. 29%  29%  [ 5 ]
Mogą być rzadziej, byleby były rzetelne i sprawdzone. 59%  59%  [ 10 ]
Inna opcja (napisz jaka) 12%  12%  [ 2 ]
Razem głosów : 17
Autor Wiadomość
 Temat postu: Newsy - dyskusja z shoutboksa
PostWysłany: 18 Wrz 2007, 19:27 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 15:01
Posty: 2303
W shoutboksie rozwinęła się dyskusja o newsach, więc przenoszę ją tutaj.

Mając świadomość, że dyskusja za chwilę zniknie pod natłokiem nowych wpisów, kopiuję ją tutaj:

Cytuj:
[2007-09-18 16:46.23] ile jeszcze będzie tematów z potworem z z Tianchi, czy jakoś tak ?....tak pytam z ciekawości, bo nie wiem już który temat odnosi się do tej kryptydy ?, a jest duża sznasa ze będą z 3 kolejne....tematów nowych jest odziwo sporo, jednakże nie w tych działach co trzeba....
[2007-09-18 16:48.02] *szansa.....swoją drogą kazdy z tych newsów jest bardzo popularny, komenty lecą w tą i w we wtą...
[2007-09-18 17:08.37] Wiedziałem, że tak będzie.... Zrobiłem nowy temat, bo nie każdy zagląda na forum. Widzę, że strasnzie Ci to przeszkadza >.> Może najlepiej wszytskie wyrazy forum układać alfabetycznie? Wtedy dopiero będzie porządek! Jeden dział z literami na A, drugi z tymi na B itd. Albo nie - wszystkie literki układać alfabetycznie!
[2007-09-18 17:10.22] Albo najlepiej gromadzić newsy z całego roku i wrzucać w jednym temacie wszystkie naraz! Bo przecież jak każdy oddzielnie to się syf robi!...
[2007-09-18 17:21.04] teraz to się robi syf właśnie....można zrobić jeden temat i co jakiś czas wrzucać tam niusy dotyczące danego tematu, ale po co.....przecież się syf zrobi, trzeba zrobić kolejny temat....wtedy wszyscy będą mogli sobie poczytać a nie błądzić w jednym temacie...w końcu liczymy na no, że "paranormalątka" będa miały [...]
[2007-09-18 17:22.22] jak u siebie....takie ciągłe zakładanie tematów to jest identyczne z tym, co wyprawia się na paranormalne....chociaż po co pisze ? zaraz ktoś napiszę, że "my jesteśmy stroną o tematyce kryptozoologicznej, a nie o innych ufo itp"
[2007-09-18 17:23.55] mnie denerwują takie wiadomości....chce coś napisać to nie wiem gdzie(w którym temacie) i czy wogóle mam sens to pisać , bo i tak na 99% pewne jest to, że taki sam nius pokaże się za 3h
[2007-09-18 17:24.47] i odziwo zgadłeś, tak, mnie takie tematy denerwują, denerwowały i będą denerwowały o ile w tym "temacie" nic się nie zmieni
[2007-09-18 17:26.16] wcześniejsze newsy, dodawane przez Ivelliosa, były najlepsze...jedyny problem związany był z tym, że nie pojawiały się one regularnie
[2007-09-18 17:27.41] owszem pojawiały się wtedy nowe tematy, związane z tymi niusami, ale były one w odpowiednich działach...a teraz to trzeba wykonywać jakieś kombinacje alpejskie by powstał nowy news na SG
[2007-09-18 17:29.32] i nie widzę przeszkód by te tematy w "newsach", zamiast miały być umieszczane z dziale "n- arch"(bo taki dział odziwo powstał), mogły by po pewnym czasie być umieszczone w odpowiednich działach...
[2007-09-18 17:31.29] no ale zapomniałem, tu wszystkim takie coś pasuje....ciekawe kiedy doczekam się jakiegoś nowego tematu na forum, w moich "nieszczęsnych" dzialach...które póki co świecą pustami...
[2007-09-18 17:34.09] proponowałem, by aktualizować SG, raz, no dobra 2 razy w tygodniu i wtedy dać te 3-4 "świeże" newsy, no ale po co....trza od razu dać newsa, bo konkurencja(?) będzie szybsza laugh
[2007-09-18 17:37.53] gdzieś na forum, ostatnio ktoś wspomniał by nawiązać współpracę z cryptomundo lub jakąś inną www, by można się wymieniać newsami...wszystko fajne, tyle, że 90% newsów które publikujemy(i JA i TY i INNI), to wlaśnie są z cryptomundo....rozumiem, że w ramach takiej wspópracy mamy, "wysyłać do Lorena" newsy z Faktu [...]
[2007-09-18 17:38.40] o pomurniku i innych 4 metrowych zaskrońcach....no co ?  coś za coś ...nieprawdaż ?
[2007-09-18 18:04.47] A myślisz, że Loren ślęczy 24/7 przy youtubie i serwisach informacyjnych całego świata żeby mieć co pisać? Nie! To zwykli ludzie dają mu znać, że coś się dzieje... co nie zmienia faktu, że on sam ma "dojścia" do bardziej skrytych informacji, ze względu na prestiż i znajomości w branży.
[2007-09-18 18:06.42] Co do konkurencji - my jej nie mamy (w Polsce)... więc jakoś specjalnie się nie śpieszę, żeby z godziny na godzinę sprawdzać na zagranicznych stronkach, czy coś się dzieje...
[2007-09-18 18:24.05] jeśli to kogoś interesuje to żyje, czuje się lepiej
[2007-09-18 18:25.55] To dobrze  Wink
[2007-09-18 18:27.57] ta konkurencja, to miała być w cudzysłowiu w mojej wypowiedzi, no ale to mniejsza z tym......co do Lorena, to wiem doskonale że to nie on samodzielnie znajduje newsy itp.....aczkolwiek to tylko dzięki niemu ta strona jest taka popularna...nie każdy jego news jest jego autorstwa a i tak, grono fanów, pod każdym, właśnie
[2007-09-18 18:30.53] pod takim artykule piszę : "thx Loren, good job" itp.....tak więc to on jest tam kluczową postacią....a wracając do newsów....to po co ich aż tyle się ukazuję ?...nie lepiej co parę dni, dawać po kilka....w końcu nie wszyscy który tu goszczą, nie odwiedzają tej strony codziennie...
[2007-09-18 18:35.16] ale po co piszę ? ano tak....jutro pojawi się kolejny nius....szkoda, tylko, że za pewne będzie on o takiej głupocie w stylu nagrania z potworami z Tainchi...
[2007-09-18 18:36.51] echhh.....ide se pograć w EaW.....i humor się poprawi a i paru imperialnych się zniszczy.... Roll Eyes
[2007-09-18 18:37.26] a co dalej ?....może kolejny spam w moim ulubionym temacie...
[2007-09-18 18:57.01] Z całym szacunkiem, ale nie oczekuj, że do każdego tematu będziemy mieli komenty jak na cryptomundo.... Pierwsze primo - brak możliwości komentowania z poziomu SG. Drugie primo - goście nie moga pisać na forum. Że rejestracja to niby minuta/dwie? LOL... Ja przechodzę piekło jak mam się gdziekolwiek rejestrować...
[2007-09-18 18:59.55] Wpisać dane? Ok, no problem... *błąd* Wtf? A, zły token... *błąd* cholera, co jest... hasła się nie pokrywają? A, caps lock... dobra, wysłane. Potwierdzenie na e-mail? No dobra... wtf, nie odpala. *pingowanie* a, no tak, przecież to O2, czyli pingi rzędu 500-1000 i moje boskie łącze 20Kb/s...
[2007-09-18 19:03.33] po prostu dawajcie niusy rzadziej, ale PORZĄDNE! takie jest moje zdanie... =P
[2007-09-18 19:03.51]   Dobra, odpaliło. O, POP3 nie działa... trudno, wejdę przez tlena. Hmmm... gdzie ten mail? A, spam-skrzynka... jest... Hmm... o, net mi padł... <1h później> Uf, dobra, kliknąłem, działa. Nie działa? Hm... a, znowu caps lock...
[2007-09-18 19:04.41] Taka batalia z rejestracją trwa dla mnie średnio 2-3 godziny. A jak jeszcze mam dostać mail potwierdzający od admina to w ogóle mogę zapomnieć o rejestracji...
[2007-09-18 19:05.32] Domimen - weź się zastanów co piszesz.... czy to ode mnie zalezy o czym są te newsy?! Piszę o tym, co się dzieje...
[2007-09-18 19:06.06] to tak jakbyś napisał do Gazety Wyborczej, żeby nie opisywali afer w rządzie, bo to nudne, głupie i bez sensu....
[2007-09-18 19:12.19] tylko u ciebie są takie takie problemy z rejestracją.....zastanawiam się wogóle, jakim cudem tu jesteś w takim razie ?.....o 3h bym se juz dał spokój....a wystarczyło tylko nacisnąć klawisz "enter", a nie "ctrl".....
[2007-09-18 19:13.02] *po
[2007-09-18 19:13.37] jakoś kiedyś było mniej newsów i wszystkie były REALNE... teraz widać nadeszły nowe czasy... a krypotzoologia.pl nie jest gazetą codzienną która nie ma o czym pisać w sezonie ogórkowyym =P
[2007-09-18 19:17.32] "czy to ode mnie zalezy o czym są te newsy?! Piszę o tym, co się dzieje".....no właśnie od ciebie zależy o czym piszesz...wśród wielu newsów, wybierasz przecie te, a nie inne....przecie nie z samego cryptomunda korzystasz...nieprawdaż ?
[2007-09-18 19:43.29] Prawda... ale już o tym pisałem, drugi raz nie zamierzam. Jednym słowem: wolicie czytać tylko o sprawdzonych informacjach i faktach? Ok - tylko wtedy newsy czysto kryptozoologiczne będą się trafiać raz na kwartał...
[2007-09-18 19:59.59] Mi np. nie przeszkadza to, że newsy są częściej niż były... Wręcz przeciwnie cieszę się z tego powody, bo kiedyś pojawiały się ok. raz na 2 tygodnie. A teraz przynajmniej świeższe informacje... Może trochę mniej kryptozoologiczne, ale przynajmniej widać, że strona "nie umarła"...
[2007-09-18 20:01.48] W skrócie: jestem za tym żeby newsy były mniej sprawdzone (co nieznaczy w ogóle niewiarygodne) i zeby pojawiały się częściej...  Smiley
[2007-09-18 20:37.58] I właśnie na tym mi zależy... przynajmniej w jednej osobie widzę efekt Tongue
[2007-09-18 20:53.01] A ja wiem czy tu chodzi o efekt...? Po prostu bardziej podoba mi sę ta konepcja (strony aktualnej/"nie umarłej")...  Tongue
[2007-09-18 21:09.56] nie była umarła =P tylko po prostu rzadziej aktualizowana! a newsy przynajmniej były sensowne.
[2007-09-18 21:10.11] a nie wszystko co się znajdzie na innych stronach
[2007-09-18 21:13.42] Ale te newsy są sensowne... Czego wy od nich chcecie...?  Że co?
[2007-09-18 21:15.50] no właśnie Dominen newsy są jakie są ale przecierz na to nikt nie ma wpływu... jak któs odkrył nowy gatunek to moze byc naewt jedno zdanie ...


Jakoś na innych stronach kryptozoologicznych, typu np cryptozoology.ru (jedyny rosyjski serwis kryptozoologiczny), też dają na stronę główną każdy jeden news mający coś wspólnego z kryptozoologią, i jakoś nikt nic nie mówi, że newsy o pierdołach itp itd.

Co się zaś tyczy tematów w dziale "News" - nie będzie tematów zbiorczych poświęconych konkretnym kryptydom. Dlaczego? Ano dlatego, że gdy ktoś odpowie w danym temacie i wstawi w poście newsa, to ten post nie ukaże się na stronie głównej.
Nie czaję też, dlaczego niektórzy robią taki hałas o to, że "na forum są po dwa tematy o jednym i nie rozumiem po jaką cholerę robić kolejny temat w newsach". Jest przecież wyraźnie napisane, że dział "Newsy" jest przeznaczony na newsy które pojawiają się na stronie głównej.
Może mnie ktoś opierdoli za ten przykład, ale na paranormalne.pl jest dokładnie tak samo. Też jest dział poświęcony na newsy pojawiające się na SG. I jakoś nikt nie narzeka, że "dwa tematy o prawdziwej naturze reinkarnacji czy o czymśtam".

Przenoszę tutaj dyskusję z shouta, proszę w miarę możliwości kontynuować ją w tym temacie, a nie tam.

_________________
https://www.ivellios.com/


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Newsy - dyskusja z shoutboksa
PostWysłany: 18 Wrz 2007, 19:32 
Doświadczony
Doświadczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lip 2007, 20:55
Posty: 891
Niech newsy będą kiedy tylko są (jak najczęsciej, ale nie z Fucktoo oczywiście :P )


Ostatnio edytowany przez Tryk, 18 Wrz 2007, 19:35, edytowano w sumie 1 raz

 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Newsy - dyskusja z shoutboksa
PostWysłany: 18 Wrz 2007, 21:24 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 18:18
Posty: 2960
Miejscowość: Łódź
Ja mam jedno pytanie....czy jest jakaś inna możliwość Ivellios, tworzenia niusów ?
Jeszcze niedawno, obywało się bez takich rzecz - obecnie tworzymy temat na forum, by powstał news na SG.
Rozumiem, że jest to powiązane z tym, aby każdy i JA i TY dawał newsy na SG, ale czy nie lepirj dać kilku osobom możliwość moderowania SG i dodawaniu newsów tak jak było to przedtem ?
Swoją drogą obecnie widać, że na głównej jest ruch, co cieszy, ale na forum ostatnio coś jakoś cicho....nie licząc SB i rzeczjasna działu z newsami...


I jeszcze jedno.....bym zapomniał.....proponuje....wróć...apeluje o to, by niektóre niusy dodawać do odpowiednich tematów...dwa posty.....jeden jako temat o newsie.....a drugi jako "dodatek" do danego tematu na forum...mam tu na myśli tematy związane z znanymi kryptydami(np. WW i WS) czy choćby związane z nowymi gatunkami(samemu mi się w wiadomym temacie, pisać nie chce, a zapewne kwestą czasu jest, następny "spam", a przecie nie jest to celowe nabijanie)....

_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Kiedrzu, 19 Wrz 2007, 17:31, edytowano w sumie 1 raz

 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Newsy - dyskusja z shoutboksa
PostWysłany: 18 Wrz 2007, 21:30 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 15:01
Posty: 2303
Kiedrzu, wcześniej to było tak, że jedyną osobą mogącą coś dodawać na stronę główną byłem ja. Każdy jeden news jaki mi tylko podesłałeś ty albo Caniche lub Chupas, musiałem sam wstawiać, bo nie było takiej możliwości żeby ktoś inny wstawiał.

Możemy robić tak, że jak jakiś news się zdezaktualizuje, to go połączymy z jakimś odpowiednim tematem na forum albo zrobimy z niego zwykły temat i przeniesiemy do innego działu.

Mogę też ściągnąć jakiś skrypt newsów napisany w php, zainstalować go i zarejestrować was w panelu administracyjnym.

_________________
https://www.ivellios.com/


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Newsy - dyskusja z shoutboksa
PostWysłany: 18 Wrz 2007, 21:37 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 18:18
Posty: 2960
Miejscowość: Łódź
Ja tu nic na siłę nie nalegam, ale wydaje mi się, że opcja z zarejestrowaniem kilku userów w panelu administracyjnym(nie koniecznie mnie !), była by najlepszym rozwiązaniem.
Wtedy, jeśli się nie mylę, te kilka osób, mogło by dodawać niusy jak ty, jeszcze jakiś czas temu, bez robienia tematu na forum, by stworzyć nowy nius na głównej....i to jest wg. mnie najlepsze rozwiązanie.

Już ilość newsów przeboleje....ich częstotliwość...też przeboleje....tematykę i wiarygodność, też przeboleje, ich "cryptomundowość" też przeboleje, byle nie było już kolejnych tematów w dziale newsy, dzięki którym, pojawiają się niusy na SG....

tyle ode mnie....

_________________
Image


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Newsy - dyskusja z shoutboksa
PostWysłany: 18 Wrz 2007, 21:39 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 15:01
Posty: 2303
Można też ukryć dział "Newsy" i wywalić ze strony głównej linki do komentowania.

_________________
https://www.ivellios.com/


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Newsy - dyskusja z shoutboksa
PostWysłany: 19 Wrz 2007, 11:38 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2006, 12:53
Posty: 1906
Miejscowość: z Krainy Leniwców
Newsy bez możliwości komentarza? Dno.... mijanie się z celem zupełnie...

_________________
Kryptozoologia


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Newsy - dyskusja z shoutboksa
PostWysłany: 19 Wrz 2007, 14:57 
Średnio zaawansowany
Średnio zaawansowany

Rejestracja: 10 Lip 2007, 08:29
Posty: 145
Bez komentarza to trochę tak głupio...
Zgadzam się z Chupasem...


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Newsy - dyskusja z shoutboksa
PostWysłany: 19 Wrz 2007, 17:17 
Specjalista
Specjalista
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Sty 2007, 16:23
Posty: 593
Miejscowość: Kraków
To może czas na udostępnienie gościom pisania w dziale z komentarzami ?

Druga sprawa to jakość newsów. Nie obrażaj się Chupas ale po kiego grzyba wstawiać informacje, która już była, którą TY sam uznajesz za śmiech na sali i o której wiadomo, iż kwestią dni będzie jej wycieknięcie do sieci. Nie lepiej jednak było poczekać te kilka dni i w newsie o filmie wspomnieć o tych fotkach ? :)

Zresztą to co proponuje Kiedrzu byłoby chyba najlepszym wyjściem. News zapraszający do dyskusji na forum ze stosownym linkiem do odpowiedniego tematu, jeśli tematu nie ma - takowy zostaje założony. Proste, funkcjonalne i myśle że nie drażniące nikogo :)

_________________
Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego. Marek Aureliusz


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Newsy - dyskusja z shoutboksa
PostWysłany: 19 Wrz 2007, 17:28 
Doświadczony
Doświadczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lip 2007, 20:55
Posty: 891
Virgo C. napisał(a):
To może czas na udostępnienie gościom pisania w dziale z komentarzami ?

News zapraszający do dyskusji na forum ze stosownym linkiem do odpowiedniego tematu, jeśli tematu nie ma - takowy zostaje założony. Proste, funkcjonalne i myśle że nie drażniące nikogo :)


Zgadzam się goście powinni mieć możliwośc komentowania newsów (bo sami userzy to troche mało nie???) .

Temat powinien byc cały na stronie głównej i dalej link do forum z rozmową odnośnie tego (chyba, że ci oto chodziło, ale niezrozumiałem :P ).


Ostatnio edytowany przez Tryk, 19 Wrz 2007, 17:49, edytowano w sumie 1 raz

 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Newsy - dyskusja z shoutboksa
PostWysłany: 19 Wrz 2007, 17:39 
Specjalista
Specjalista
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Sty 2007, 16:23
Posty: 593
Miejscowość: Kraków
Niekoniecznie od razu cały, czasami na to miejsca nie ma. Po prostu coś w formie jak to zrobił Caniche z newsem o kupreju. Z tym że oprócz linka do pełnej wersji artykułu na jego temat pojawiłby się też link do tematu na forum :)

_________________
Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego. Marek Aureliusz


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Newsy - dyskusja z shoutboksa
PostWysłany: 19 Wrz 2007, 17:39 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2006, 12:53
Posty: 1906
Miejscowość: z Krainy Leniwców
Virgo C. napisał(a):
Druga sprawa to jakość newsów. Nie obrażaj się Chupas ale po kiego grzyba wstawiać informacje, która już była, którą TY sam uznajesz za śmiech na sali

A co, lepiej udawać, że nic sie nie stało? Nawet największa bzdura może okazać się prawdą.

Virgo C. napisał(a):
o której wiadomo, iż kwestią dni będzie jej wycieknięcie do sieci.

Gdyby było wiadomo, to bym nie pisał wszystkiego oddzielnie....

Virgo C. napisał(a):
Nie lepiej jednak było poczekać te kilka dni i w newsie o filmie wspomnieć o tych fotkach ? :)

Lepiej - tylko wtedy myślałem, że z tego filmu g... będzie, a nie wyciek/publikacja w sieci.

_________________
Kryptozoologia


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Newsy - dyskusja z shoutboksa
PostWysłany: 19 Wrz 2007, 17:45 
Doświadczony
Doświadczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lip 2007, 20:55
Posty: 891
Virgo C. napisał(a):
Niekoniecznie od razu cały, czasami na to miejsca nie ma. Po prostu coś w formie jak to zrobił Caniche z newsem o kupreju. Z tym że oprócz linka do pełnej wersji artykułu na jego temat pojawiłby się też link do tematu na forum :)

O to mi właśnie chodziło  ;)


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Newsy - dyskusja z shoutboksa
PostWysłany: 19 Wrz 2007, 17:45 
Specjalista
Specjalista
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Sty 2007, 16:23
Posty: 593
Miejscowość: Kraków
@Chupas
W dzisiejszych czasach ? Gdy ludzie wiedzą, iż istnieje taki film ? Można było tak mówić, gdyby np. twierdzono iż te zdjęcia są jedynym dowodem. Gdy natomiast poinformowano, że są to fragmenty filmu to chyba dla każdego było jasne, że wcześniej czy później wycieknie :)

Co do sprawy pierwszej przez Ciebie poruszonej - wobec tego miej prosze odrobinę tej rzetelności i komentarze pozostaw za newsem. News to ma być krótka informacja o jakimś wydarzeniu, a komentarz na jego temat.

_________________
Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego. Marek Aureliusz


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Newsy - dyskusja z shoutboksa
PostWysłany: 19 Wrz 2007, 18:19 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2006, 12:53
Posty: 1906
Miejscowość: z Krainy Leniwców
Virgo C. napisał(a):
@Chupas
W dzisiejszych czasach ? Gdy ludzie wiedzą, iż istnieje taki film ? Można było tak mówić, gdyby np. twierdzono iż te zdjęcia są jedynym dowodem. Gdy natomiast poinformowano, że są to fragmenty filmu to chyba dla każdego było jasne, że wcześniej czy później wycieknie :)

Tja.... jakoś "przełomowego" filmiku z Ropenem do dzisiaj nie widzę...

_________________
Kryptozoologia


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Newsy - dyskusja z shoutboksa
PostWysłany: 19 Wrz 2007, 18:22 
Specjalista
Specjalista
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Sty 2007, 16:23
Posty: 593
Miejscowość: Kraków
A kiedy on był nakręcony, że tak zapytam ?  Nie jestem pewny czy myślimy o tym samym :)

_________________
Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego. Marek Aureliusz


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Newsy - dyskusja z shoutboksa
PostWysłany: 19 Wrz 2007, 18:25 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2006, 12:53
Posty: 1906
Miejscowość: z Krainy Leniwców
Virgo C. napisał(a):
A kiedy on był nakręcony, że tak zapytam ?  Nie jestem pewny czy myślimy o tym samym :)

No, chyba z rok temu.... wielka, hucznie zapowiedziana wyprawa do Nowej Gwinei niby coś tam zarejestrowała... pisali o tym w Nieznanym Świecie. A filmu do dzisiaj ani widu, ani słychu....

_________________
Kryptozoologia


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Newsy - dyskusja z shoutboksa
PostWysłany: 19 Wrz 2007, 19:25 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 18:18
Posty: 2960
Miejscowość: Łódź
Chupas napisał(a):
A co, lepiej udawać, że nic sie nie stało? Nawet największa bzdura może okazać się prawdą.


Ocho.....jakiś kotowaty mi przed chwilą zamiauczał pod blokiem......cholera, czyżby znowu Zalewskim tygrys uciekł ?
Albo to może jakiś inny smilodon....
Zaraz dam niusa na SG...





Film z Ropenem, miał zostać rzekomo wykonany, w listopadzie ubiegłego roku, podczas wyprawy do P-NG.....filmik mieli zanalizować spece....gdy było już cicho, pojawiła się informacja, że owe nagranie zostało przebadane.....tak więc gdzie nagranie ?
W necie raczej go się nie napotka....ale.....mamy za to rezultaty analizy rzekomego nagrania....
http://www.ropens.com/report/pg-02/
Sporo tego.......czytałem.....ale jakoś nie mogę się w tym połapać, ale z tejże analizy nie wychodzi na to, że może to być falsyfikat.....może jest jakaś chętna osoba do przetłumaczenie tych "kilku" stron i wrzuceniu przetłumaczone już tekstu na SG i na forum....

Lepsze to niż nic.....do dziś co niektórzy czekają na materiał wideo przedstawiający przedziwne naczelne z Kongo, wykonane przez stacjonujących tam żołnierzy....

_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Kiedrzu, 19 Wrz 2007, 20:40, edytowano w sumie 1 raz

 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Newsy - dyskusja z shoutboksa
PostWysłany: 19 Wrz 2007, 20:16 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 15:01
Posty: 2303
Virgo C. napisał(a):
Niekoniecznie od razu cały, czasami na to miejsca nie ma. Po prostu coś w formie jak to zrobił Caniche z newsem o kupreju. Z tym że oprócz linka do pełnej wersji artykułu na jego temat pojawiłby się też link do tematu na forum :)
...a sam news z linkiem prowadzącym do tematu byłby zamykany, tak coby śmietnik nie powstał.
Mi by takie coś odpowiadało, nie wiem jak wam.

_________________
https://www.ivellios.com/


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Newsy - dyskusja z shoutboksa
PostWysłany: 20 Wrz 2007, 16:57 
Średnio zaawansowany
Średnio zaawansowany

Rejestracja: 10 Lip 2007, 08:29
Posty: 145
Mi też pasuje ta opcja...  :)


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Newsy - dyskusja z shoutboksa
PostWysłany: 20 Wrz 2007, 17:35 
Doświadczony
Doświadczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lip 2007, 20:55
Posty: 891
Jestem za


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Newsy - dyskusja z shoutboksa
PostWysłany: 20 Wrz 2007, 17:39 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2006, 12:53
Posty: 1906
Miejscowość: z Krainy Leniwców
A ja nie rozumiem....

_________________
Kryptozoologia


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Newsy - dyskusja z shoutboksa
PostWysłany: 20 Wrz 2007, 18:23 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 15:01
Posty: 2303
Czego? ;]

_________________
https://www.ivellios.com/


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Newsy - dyskusja z shoutboksa
PostWysłany: 20 Wrz 2007, 18:27 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2006, 12:53
Posty: 1906
Miejscowość: z Krainy Leniwców
No tej opcji, co Tryk i FiFi są "za"...

_________________
Kryptozoologia


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Newsy - dyskusja z shoutboksa
PostWysłany: 20 Wrz 2007, 19:00 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 15:01
Posty: 2303
Znaczy w jakim sensie tej opcji nie rozumiesz?

_________________
https://www.ivellios.com/


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Newsy - dyskusja z shoutboksa
PostWysłany: 20 Wrz 2007, 19:38 
Początkujący
Początkujący
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sie 2007, 16:16
Posty: 23
Miejscowość: Wrocław
rzadziej ale rzetelne i sprawdzone to moja odp...

_________________
Imperial Stormtroopers don't die...

They can only go to hell and regroup!


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Newsy - dyskusja z shoutboksa
PostWysłany: 21 Wrz 2007, 12:02 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2006, 12:53
Posty: 1906
Miejscowość: z Krainy Leniwców
Ivellios napisał(a):
Virgo C. napisał(a):
Niekoniecznie od razu cały, czasami na to miejsca nie ma. Po prostu coś w formie jak to zrobił Caniche z newsem o kupreju. Z tym że oprócz linka do pełnej wersji artykułu na jego temat pojawiłby się też link do tematu na forum :)
...a sam news z linkiem prowadzącym do tematu byłby zamykany, tak coby śmietnik nie powstał.
Mi by takie coś odpowiadało, nie wiem jak wam.


Tego nie rozumiem konkretnie....

_________________
Kryptozoologia


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Newsy - dyskusja z shoutboksa
PostWysłany: 21 Wrz 2007, 12:09 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 15:01
Posty: 2303
Jest tak:
1. Tworzysz se w dziale "Newsy" jakiś temat "X"
2. Wstawiasz w treści kawałek jakiegoś artykułu lub zaproszenie do udziału w temacie "Y"
3. Dajesz linka do artykułu lub tematu
4. Jeśli chcesz, żeby użytkownicy odpowiadali w temacie "Y" a nie np w temacie z newsem, to temat z newsem zamykasz.

_________________
https://www.ivellios.com/


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Newsy - dyskusja z shoutboksa
PostWysłany: 21 Wrz 2007, 12:23 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2006, 12:53
Posty: 1906
Miejscowość: z Krainy Leniwców
Ivellios napisał(a):
Jest tak:
1. Tworzysz se w dziale "Newsy" jakiś temat "X"
2. Wstawiasz w treści kawałek jakiegoś artykułu lub zaproszenie do udziału w temacie "Y"
3. Dajesz linka do artykułu lub tematu
4. Jeśli chcesz, żeby użytkownicy odpowiadali w temacie "Y" a nie np w temacie z newsem, to temat z newsem zamykasz.

No to ja jestem przeciw... Mi się podoba tak jak jest.

_________________
Kryptozoologia


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Newsy - dyskusja z shoutboksa
PostWysłany: 21 Wrz 2007, 12:24 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 15:01
Posty: 2303
Możemy też rozpoczynać dyskusję w temacie z newsem, a potem przenieść temat do innego działu.

_________________
https://www.ivellios.com/


 Profil 
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz [ 33 posty(ów) ] Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:



cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group